خانه / هیچکدام / ویکتور جورجن نیلسون لیندلوف کیست؟

ویکتور جورجن نیلسون لیندلوف کیست؟

استعداد ویکتور لیندلوف جای صحبت دارد ولی اگر او بخواهد برای ارتقا سطح بازی خود برای ژانویه صحبت هایی بکند قطعا زلاتان از امدن وی در کنار او خوشحال میشود چون او کاملا مورد نیاز زلاتان هست و میتواند از او استفاده کند.

یونایتدفنز- به گزارش سایت گل، خبرهای زیادی حاکی بر رفتن لیندلوف با باشگاه های بزرگ دنیا هست.
مهاجم منچستریونایتد گفته بود:

img_20161223_232156

“من فکر میکنم که ویکتور عالی کار میکند. او به خوبی در بنفیکا بازی میکند، و او تقریبا بیشتر مسئولیت تیم را به عهده دارد و در تیم ملی نیز خوب کار میکند، من فکر میکنم او درحال رشد کردن است. آیا او برای یونایتد مناسب است؟ بله من فکر میکنم او برای باشگاه های بزرگ مناسب است. به خودش بستگی دارد که چه چیزی میخواهد. درکل هرچیزی که او انتخاب میکند قطعا برای او خوب خواهد بود. من میدانم که او در نقل و انتقالات یک گزینه فوق العاده است و همه خواهان او هستند پس بگذاریم انتخاب خود را کند، هرچیزی که مناسب او خواهد بود. “

قیمت بالاست در واقع، اما ویکتور جورجن نیلسون لیندلوف کیست که این قدر اطرافیان را به جنب و جوش انداخته است؟
در واقع همه ی چشم ها او را به خاطر سنش زیر نظر دارند، پتانسیل فوق العاده او در بنفیکا کاملا اشکار شده است. آنها در دسامبر ۲۰۱۱ اقدام به افزودن لیندلوف به تیم خود کردند و بلافاصله او همه را شگفت زده کرد و به تحسین وا داشت مانند سنگ الماسی که بریده و صیقل داده شد و تبدیل به یک بازیکن در کلاس جهانی شد.

اولین حرکت در اکتبر ۲۰۱۳ انجام شد، او به اندازه کافی در تابستات ۲۰۱۵ پیشنهاد داشت و به با بستن قرارداد تا سال ۲۰۲۰ در استادیوم دا لوز ماندگار شد. آن موافقت نامه، هرچند، اصلا محترم شمرده نشد. محدود کردن استعداد هرگز آسان نیست، و پیشرفت غیر منتظره ی لیندلوف در ژانویه ی ۲۰۱۶ پس از اینکه صحبت هایی مبنی بر انتقال قرضی او به میدلزبرو مطرح شد او را در مرکز توجهات تیم های بزرگ خارج از پرتغال قرار داد.

او فقط در بهترین شرایط در لیگ برتر نبود هرچند از ۱۵بازی چهارده تای آن را بردند اما او خود را در جام قهرمانان اروپا در مقابل زنیت و بایرن مونیخ نشان داد. او تلاش کرد تا جزو برندگان پاداش در مسابقات جهانی مارچ ۲۰۱۶ باشد اما با یک مصدومیت دیر هنگام در مسابقات جام اروپا از مسابقات کنار رفت.

img_20161223_232157
‘مرد یخی’ همانطور که او را میشناسند جزو اخبار بزرگ بود و قابل احترام و ستایش نیز از جانب ابراهیموویچ نیز بود و همین سبب معروفیت بیشتر وی شد. منچستریونایتد معتقد است میتواند با زیر نظر داشتن وی و بررسی عملکرد وی با دیدن مناسب بودن وی او را به تئاتر رویا ها بیاورند. درحالی که او فقط ۲۲ سال دارد و کمتر از ۵۰بازی ملی دارد اما این فوق ستاره جوان جزو یکی از بهترین بازیکنان بازی های بنفیکا بوده است. فیزیک بدنی مناسب و سرعت دو عالی وی دو ویژگی مخصوص وی است و او را قادر میسازد تا حمله کند و دفاع حتی نتواند ساق پای او را بزند یا او را سرنگون کنند.

یکی دیگر از ویژگی های وی علاقه به تکل رفتن است که کاملا با شرایط لیگ جزیره مناسب است. لیندلوف حتی قادر است تا از تمامی قسمت های زمین بازیسازی کند و تیم را برای حمله اماده کند حتی اگر پشت دفاع باشد با پاس های بلند این کار را میکند و موقعیت را برای خود ایجاد میکند. این ویژگی ها به این ختم میشود که او در هر دو سمت زمین و حتی وسط نیز میتواند بازی کند چیزی که در یورو۲۰۱۶ از او دیدیم نیز گواه این است. چلسی از انتقال لیندلوف منصرف شد.

یک نکته ی جالب دیگر که میتوان درباره ی او بیان کرد این است که درحالی که بی هیچ شک و گمانی در نقش یک رهبر و فرمانده در زمین ظاهر میشود و کسی است که سبک بازی او فیزیکی و درگیرانه است او تا به حال این مهارت خوب و پرکاربرد را به دست آورده است که خیلی توسط داور جریمه نمیشود.

 

img_20161223_232159
از زمانی که او یک بازیکن قانونی باشگاه به حساب امد ۴۱ بازی برای تیم خود و تیم کشورش انجام داد که در ان فقط ۶کارت زرد گرفته است، در ۱۹بازی خود در این فصل فقط یک کارت زرد گرفت.
با تمام این خصوصیا قرارداد او با این تیم ۲۶میلیون یورو بوده است. که میتوان فهمید علت علاقه چلسی و اینتر و یونایتد به این بازیکن چیست و با وجود اینکه او یک مدافع مدرن است او میتواند به یکی از ستاره های فوتبال در حال یا آیتده بشود.

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *