یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ویژه! مورینیو آماده به خدمت گرفتن هدف دیگر چلسی

ویژه! مورینیو آماده به خدمت گرفتن هدف دیگر چلسی

مورینیو قصد دارد تا با به خدمت گرفتن خامس رودریگز بازی ساز رئال مادرید، یکی از اهداف تیم سابق خود چلسی، بار دیگر بازیکنی را از چنگال آنها برباید.

یونایتد فنز – مورینیو اولین پیروزی خود در برابر آبی ها را با به خدمت گرفتن روملو لوکاکو، بازیکنی که قرار است بعد از توافق ۱۰۰ میلیون پوندی تست های پزشکی را انجام دهد بدست آورد. از قضا این مورینیو بود که به چلسی توصیه کرد تا بند بازخرید ۲۸ میلیون پوندی را در قرار داد انتقال لوکاکو به اورتون در سه سال پیش بگنجاند. و اکنون او می خواهد دردسر های بیشتری را به باشگاه سابق خود در به خدمت گرفتن خامس رودریگز بازیکنی که ۷۰ میلیون پوند ارزش دارد تحمیل کند.

به نظر روزنامه اکسپرس، رئال قصد دارد تا با فروش خامس، مبلغ قرارداد کیلیان امباپه را که یک رکورد جهانی خواهد بود را تامین کند و منچستر یونایتد هم میخواهد او را جایگزین وین رونی کند. دو باشگاه پاری سنت ژرمن و چلسی از رقبای یونایتد در به خدمت گرفتن این بازیکن هستند ولی خامس ترجیح میدهد تا در یونایتد و زیر نظر مورینیویی بازی کند که همچنان میخواهد تیمش را در فاز هجومی تقویت کند. رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز اعتقاد دارد که توافق با چلسی می تواند مناسب تر باشد، اما او باید تعادل مالی باشگاه را حفظ کند.

خامس از دو سال پیش مد نظر یونایتد بوده و به نظر می رسد او اکنون پاداش صبر خود را دریافت خواهد کرد.

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *