دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / ویژه: منچستریونایتد علاقه مند به جذب سردار آزمون

ویژه: منچستریونایتد علاقه مند به جذب سردار آزمون

شیاطین سرخ به جمع مشتریان آزمون اضافه شدند.

یونایتد فنز – در روز دوشنبه Il Messaggero ادعا کرد آرسنال و وستهم به جذب سردار آزمون علاقه مند هستند. مسی ایرانی هم اکنون در تیم روستوف عضویت دارد. شاید مقصدی درست تر برای آزمون برای نشان دادن استعدادهایش در تیم وستهم باشد چرا که بعید است بتواند برای تیم اول آرسنال به میدان رود.

با این حال، روز چهارشنبه Il Tempo ادعای قوی را مطرح کرد. این نشریه اعلام کرد که منچستریونایتد به سردار آزمون علاقه دارد و اطلاعاتی از وی کسب کرده است. اما این کسب اطلاعات به معنی جذب آزمون خواهد بود؟

جدا از این اتفاقات، شیاطین سرخ بیش از هر تیم دیگری که خواهان سردار است، بازی وی را تماشا کرده. منچستریونایتد در لیگ اروپا در دو بازی رفت و برگشت به مصاف روستوف رفت و آزمون جوان نیز ۷۷ دقیقه در این دو بازی به میدان رفت. آزمون توانسته برای تیم ملی ایران ۱۹ گل در ۲۶ بازی به ثمر برساند. اما کمی باور آن سخت است که آزمون را در پیراهن شیاطین سرخ تصور کنیم. چرا که در خط حمله ی این تیم مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال حضور دارد و احتمالا آلوارو موراتا نیز به این جمع اضافه خواهد شد. و این رقابت را برای این مهاجم ۲۲ ساله ی ایرانی سخت میکند.

در آن طرف قضیه نیز کشمکش هایی در مورد مالکیت آزمون وجود دارد، روبین کازان میگوید آزمون همچنان بازیکن آنها است. دادگاه حکمیت ورزش فصل گذشته به طور موقت به نفع روستوف رای داد. اما رای قطعی آخر ماه اعلام خواهد شد. اگر منچستریونایتد واقعا به جذب آزمون علاقه مند است باید صبر کند تا وضعیت این بازیکن به طور کامل مشخص شود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *