خانه / هیچکدام / ویژه: منچستریونایتد خواهان بازگرداندن آنخل دی ماریا

ویژه: منچستریونایتد خواهان بازگرداندن آنخل دی ماریا

خوزه مورینیو خواهان بازگشت دی ماریا به اولدترافورد است.

یونایتد فنز – به گزارش ژورنالیست معتبر ایتالیایی Emanuele Giulianelli، منچستریونایتد آماده است تا با پیشنهاد ۴۸ میلیون پوندی (۵۵ میلیون یورویی) دی ماریا را به اولدترافورد برگرداند. خوزه مورینیو مشتاق است تا این وینگر آرژانتینی در لیگ برتر برای تیم او به میدان رود و در این راه باید با اینتر میلان رقابت کند.

در واقع، یونایتد آماده ارائه ی پیشنهاد ۵ سال با حقوق ۲۱۰ هزار پوند در هفته است. کمتر از دو سال پیش وی توسط لوییس فن خال به پی اس جی فروخته شد. این بازیکن ۲۹ ساله تصور میکرد، در برنامه های ون گال در منچستریونایتد جا ندارد و نتوانست بیش از یک فصل در یونایتد دوام بیاورد. در حال حاضر دی ماریا مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفته چرا که او فکر نمی کند بتواند یک سال دیگر در پاریس سن ژرمن به میدان رود.

ستاره ی اسبق رئال مادرید حالا در برنامه ی آقای خاص قرار دارد. مورینیو میخواهد با جذب دی ماریا خط حمله ی خود را تقویت کند و با قدرت در چمپیونز لیگ حضور یابد. مورینیو اکنون در حال آماده سازی و در به دوستان خود گفته، دی ماریا یک گزینه ی عالی برای این پروژه به حساب میرود. انتظار میرود تا چند روز آینده منچستریونایتد پیشنهاد رسمی خود را به پی اس جی ارائه کند.

به هر حال آقای خاص و باشگاه منچستریونایتد با بردن جام اتحادیه و لیگ اروپا و همچنین بازگشت به لیگ قهرمانان میخواهند تیم قدرتمندتری را روانه ی مسابقات کنند.

 

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *