یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ویژه: سر الکس فرگوسن قبل از بازنشستگی خواهان ستاره های دورتموند بود

ویژه: سر الکس فرگوسن قبل از بازنشستگی خواهان ستاره های دورتموند بود

سر الکس خواهان ستاره های دورتموند قبل از بازنشستگی بود.

یونایتد فنز – فرگی ۵ سال پیش منچستریونایتد را ترک کرد و بعد از سالها سرمربی شیاطین سرخ تغییر کرد. دیوید مویس اسکاتلندی فقط ۱۰ ماه دوان آورد و سپس جای خود را به لوییس فن خال داد. این مربی هلندی نیز نتوانست شیاطین سرخ را به جایگاه همیشگی خود برگرداند. و حالا این وظیفه بر عهده ی خوزه مورینیو سرمربی با تجربه ی پرتغالی است و باید دید چه دستاورد هایی را برای پر افتخار ترین تیم انگلیس به دست می آورد.

با این حال شیاطین سرخ بعد از دوران فرگوسن دست به جیب تر شدند و همواره به خرید سوپر استار های جهان روی آوردند. از این ستاره ها هم اکنون پل پوگبا و الکسیس سانچز در این تیم توپ میزنند و پیش از آنها نیز رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا سابقه ی بازی در تئاتر رویاها را داشتند.

رنه مولنستین مربی اسبق یونایتد و دستیار سر الکس در مصاحبه ای اعلام کرد منچستریونایتد خواهان ستاره های وقت دورتموند بوده است. مولنستین ابتدا در مورد بازنشتگی فرگی به Manchester Evening News گفت:

” این واقعیت که او قرار بود خداحافظی کند؛ من و دیگران را کاملا متعجب کرده بود! من جایی نخوانده بودم که این آخرین فصل رییس در منچستریونایتد است. ما برنامه های تور پیش فصل را ریخته بودیم و قرار بود به استرلیا سفر کنیم. حتی سر الکس اشاره کرده بود میخواهد ما را به یکی از بهترین تاکستان در استرلیا ببرد. تلاش برای جذب بازیکنانی که نیاز داشتیم؛ و چه چیز هایی برای فصل بعد نیاز داریم. همه چیز در حال انجام بود. “

مولنستین همچنین در مورد جذب بازیکنان دیگر گفت:

” ما به بعضی از بازیکنان آلمانی علاقه داشتیم همانند مت هوملس که مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ نیز قرار داشت. من فکر می کنم رویس و گوندوغان را نیز زیر نظر داشتیم اما هیچکدام از آنها را هدف قرار نداده بودیم. “

با این حال فرگی آن سال از منچستریونایتد جدا شد و بازیکنان شیاطین سرخ تور تابستانی در استرلیا را با سرمربی جدید خود دیوید مویس تجربه کردند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *