خانه / مصاحبه / ویژه: سر الکس فرگوسن قبل از بازنشستگی خواهان ستاره های دورتموند بود

ویژه: سر الکس فرگوسن قبل از بازنشستگی خواهان ستاره های دورتموند بود

سر الکس خواهان ستاره های دورتموند قبل از بازنشستگی بود.

یونایتد فنز – فرگی ۵ سال پیش منچستریونایتد را ترک کرد و بعد از سالها سرمربی شیاطین سرخ تغییر کرد. دیوید مویس اسکاتلندی فقط ۱۰ ماه دوان آورد و سپس جای خود را به لوییس فن خال داد. این مربی هلندی نیز نتوانست شیاطین سرخ را به جایگاه همیشگی خود برگرداند. و حالا این وظیفه بر عهده ی خوزه مورینیو سرمربی با تجربه ی پرتغالی است و باید دید چه دستاورد هایی را برای پر افتخار ترین تیم انگلیس به دست می آورد.

با این حال شیاطین سرخ بعد از دوران فرگوسن دست به جیب تر شدند و همواره به خرید سوپر استار های جهان روی آوردند. از این ستاره ها هم اکنون پل پوگبا و الکسیس سانچز در این تیم توپ میزنند و پیش از آنها نیز رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا سابقه ی بازی در تئاتر رویاها را داشتند.

رنه مولنستین مربی اسبق یونایتد و دستیار سر الکس در مصاحبه ای اعلام کرد منچستریونایتد خواهان ستاره های وقت دورتموند بوده است. مولنستین ابتدا در مورد بازنشتگی فرگی به Manchester Evening News گفت:

” این واقعیت که او قرار بود خداحافظی کند؛ من و دیگران را کاملا متعجب کرده بود! من جایی نخوانده بودم که این آخرین فصل رییس در منچستریونایتد است. ما برنامه های تور پیش فصل را ریخته بودیم و قرار بود به استرلیا سفر کنیم. حتی سر الکس اشاره کرده بود میخواهد ما را به یکی از بهترین تاکستان در استرلیا ببرد. تلاش برای جذب بازیکنانی که نیاز داشتیم؛ و چه چیز هایی برای فصل بعد نیاز داریم. همه چیز در حال انجام بود. “

مولنستین همچنین در مورد جذب بازیکنان دیگر گفت:

” ما به بعضی از بازیکنان آلمانی علاقه داشتیم همانند مت هوملس که مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ نیز قرار داشت. من فکر می کنم رویس و گوندوغان را نیز زیر نظر داشتیم اما هیچکدام از آنها را هدف قرار نداده بودیم. “

با این حال فرگی آن سال از منچستریونایتد جدا شد و بازیکنان شیاطین سرخ تور تابستانی در استرلیا را با سرمربی جدید خود دیوید مویس تجربه کردند.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

پوگبا: هر بار که به میدان می روم نهایت تلاش خود را می کنم

پوگبا از آخرین وضیعت خود میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *