ویژه: دو پنالتی زن پنهان در تیم اصلی منچستریونایتد
ویژه: دو پنالتی زن پنهان در تیم اصلی منچستریونایتد

ویژه: دو پنالتی زن پنهان در تیم اصلی منچستریونایتد

یونایتد فنز – منچستریونایتد این هفته در یک دیدار جذاب سه بر یک نوریچ را در کارو رود شکست داد. با وجود برد مقتدرانه ی شیاطین سرخ، این تیم در نیمه ی اول دو پنالتی از دست داد. مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال بازیکنانی بودند که این دو موقعیت ایده آل را از دست دادند.

 

با احتساب این دو پنالتی، شیاطین سرخ در این فصل لیگ جزیره ۴ پنالتی خود را از دست داده اند. پل پوگبا در هفته ی دوم مقابل ولورهمپتون و مارکوس رشفورد مقابل کریستال پالاس، پنالتی های حساس یونایتد را از دست دادند.

 

با وجود این بحران، در ترکیب منچستریونایتد، دو بازیکن تاکنون پنالتی های خود را از دست نداده اند. طبق آمار سایت TransferMarket، آندریاس پریرا در دوران حرفه ای خود، از ۶ پنالتی، تمام آنها را گل کرده است. ۴ تای این ضربات در وقت های قانونی و دو تای دیگر در ضیافت پنالتی ها به ثمر رسیده است.

با این حال گلهایی که پریرا در وقت های قانونی به ثمر رسانده، در تیم پایه ها به ثبت رسیده است. اما دو پنالتی دیگر را با تیم اصلی یونایتد به گل تبدیل کرده است؛ هر دوی این گلها در جام اتحادیه به ثمر رسیده است. ۴ سال پیش زمانیکه منچستر در ضربات پنالتی با نتیجه ی سه بر یک مغلوب میدلزبرو شد، تنها پنالتی موفق این تیم توسط پریرا به ثبت رسید. دیگر ضربه ی او نیز این فصل و مقابل روچدیل به گل تبدیل شد.

 

اما دیگر بازیکن موفق منچستریونایتد در ضربات مرگبار، دنیل جیمز بازیکن جدید این تیم است. جیمز اولین پنالتی خود را با پیراهن سوانسی و در لیگ جزیره ۲ به ثبت رساند. اما دو پنالتی دیگرش مربوط به زمانی می شود که در منچستر فعالیت می کرد. او در تور پیش فصل و در مقابل میلان موفق شد اولین پنالتی خود را برای یونایتد به گل تبدیل کند؛ دیگری نیز مقابل روچدیل به ثمر رسید تا این وینگر ولزی نقش مهمی در صعود تیمش به مرحله ی بعدی جام اتحادیه داشته باشد.

 

منبع: MEN

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مشکل وینگر راست منچستریونایتد بدون سانچو نیز حل شده است!

پیروزی عصر یکشنبه شیاطین سرخ در مقابل دربی کانتی نشان داد که مشکل وینگ راست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =