پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / ویژه: آغاز مذاکرات فلینی و موناکو

ویژه: آغاز مذاکرات فلینی و موناکو

به نظر جدایی مروان فلینی از منچستریونایتد قطعی است.

یونایتد فنز – به گزارش La Dernière Heure موناکو تیم حاضر در لیگ ۱ فرانسه با مروان فلینی هافبک حال حاضر شیاطین سرخ ارتباط برقرار کرده است. فلینی ای که در پایان فصل قراردادش با منچستر به اتمام می رسد و به نظر می آید که این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

این منبع فرانسوی ادعا میکند بحث های اولیه ی انتقال فلینی به موناکو انجام شده است و این هافبک بلژیکی مقصد بعدی خود را انتخاب خواهد کرد. موناکو در فصل گذشته تعدادی از بازیکنان خود را به فروش رساند و احتمال میرود توماس لمار نیز یکی دیگر از بازیکنانی باشد که موناکو را ترک میکند؛ حالا این تیم فرانسوی در صدد این است که تیم خود را تقویت کند. جذب رایگان فلینی میتواند خرید خوبی برای این تیم ستاره ساز باشد.

همچنین Daily Mail نیز ادعا کرد مسئولان شیاطین سرخ نتوانستند فلینی را متقاعد کنند که در اولدترافورد بماند. دیلی میل همچنین به جز موناکو، از بشیکتاش و پاریس سن ژرمن از دیگر مشتریان فلینی نام برد.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

بیلد: منچستریونایتد همچنان علاقه مند به جذب آرتورو ویدال

روزنامه ی آلمانی از علاقه ی منچستر به ویدال خبر داد.

۲ نظرها

  1. اخبار شایعات جوریه که احتمال رفتنش به لیگ ترکیه زیاده . اما احتمال این که بقیه لیگا هم بره هست . خدا رو شکر امسال مک تومینی رو کشف کردیم و میتونه جای خالی کریک یا فلینی رو هافبک دفاعی پر کنه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *