وین رونی: رابطه فوق العاده ای با سر الکس فرگوسن داشتم، اما همیشه در تنش بودیم و روابطمان کمی تیره شد

مصاحبه ستاره سابق شیاطین سرخ، وین رونی، را پیرامون رابطه اش با سرمربی وقت تیم، سر الکس فرگوسن، می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – ستاره سال های نه چندان دور منچستریونایتد در مورد روابطش با سر الکس فرگوسن گفت:

روابط من با فرگوسن اندکی رو به تیرگی رفت چون من تلاش می کردم به رویاها و‌ تصمیمات بزرگ تر فکر کنم. مشخصا همان طور که او به من گفت این هیچ ربطی به من نداشت.

همچنین وقتی در سال ۲۰۱۰ درخواست ترک باشگاه را دادم هم روابط مان کمی شکراب شد که بازهم تقصیر من بود. نا امیدی هواداران از این مسئله را درک می کردم ولی کماکان معتقدم مسائل دیگری پشت پرده در جریان بودند که من به شخصه از مسیری که باشگاه داشت طی می کرد، ناامید بودم.

وازا پیرامون قرارداد پیشنهادی آن زمان منچستریونایتد، اظهار داشت:

ما توز و رونالدو را فروختیم و وقتی یونایتد از من درخواست کرد و قرارداد پنج ساله ای به من پیشنهاد داد، قرار بود آخرین قرارداد بزرگ پیشنهادی به من باشد، درست در جایی که من برای اوج گرفتن در دوران حرفه ایم به آن آمده بودم.

من واقعا به دنبال تضمین بودم چون وقتی ما این ستاره ها را فروختیم قرار بود چه کسی را جذب کنیم؟ آیا قرار است برای سه سال آتی تیم را ببندیم یا نه. اگر این طور است پس نیازمند بازیکنانی هستیم که اثبات شده می باشند.

وی سپس درباره جو تیم پس از درخواست جدایی اش، صحبت کرد:

درباره سرمربی فکر میکنم همیشه رابطه فوق العاده ای با وی داشتم ولی فکر می کنم پس از آن قضیه دفعات زیادی در بین دو نیمه بازی ها ما در مقابل هم قرار داشتیم و جر و بحث می کردیم.

به نظرم فرگی عاشق دعوا بین دو نیمه بود. او می دانست با انجام این کار با من به نوعی به سایر بازیکنان پیام می فرستاد. او این کار را با گیگز هم کرد. بنابراین، من گیگز و فرگوسن همیشه با هم در تنش بودیم و پس از آن اتفاق روابط کمی تیره شد. همیشه پس از بازی سرمربی به سمت اتوبوس قدم میزد و گاهی شاید به من پس گردنی میزد! این نحوه گفتار او بود. همین.

رونی ادامه داد:

احترام ویژه ای برای سرمربی قائلم و فقط همان چند لحظه اندک در رختکن بودند که کمی منجر به تیرگی روابط ما شدند. ان فقط چیزی بود که هنوز هم آنجا هست. به عبارت دیگر آن حادثه کمی شخصیتی که ما از هم ساخته بودیم را از بین برد.

همانی بود که اتفاق افتاد. فکر می کنم مهم ترین چیز آن بود که به سرعت آن مسائل را از یاد بردیم و سال آتی مجددا قهرمان لیگ برتر شدیم.

بازیکن-مربی فعلی باشگاه دربی کانتی، در نهایت گفت:

سر الکس گفت: “فکر نمی کنم آن قضیه در آن واحد فراموش شده باشد.” در چند بازی اول می توانستم فشار را احساس کنم حتی از جانب برخی هواداران. حتی شاید تا امروز هم برخی کاملا آن قضیه را فراموش نکرده باشند. من متوجه این موضوع هستم. به عنوان یک هوادار، این تیم باشگاه شماست و می توانم آن موقعیت را درک کنم.

از دید من، سرم را پایین انداخته بودم و سخت مسغول تمرین بودم، تلاش میکردم خوب کار کنم و گل بزنم. آن موقع می دانستم چه می خواهم ولی شاید به عنوان یک بازیکن جوان که قرار است به دفتر فرگوسن رفته و آن جملات را بگوید آن نقطه جایگاه حقیقی من نبود. من متوجه این مورد هستم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

یک دیدگاه

 1. رونالدو توز رو فروختیم تیم واقعا پاشید
  هرچند تیم بدی نشدیم ولی به اون قدرت نرسیدیم
  حیف باشه
  اون تیم باید دو سه تا چمپیونزلیگ میبرد
  ولی وازا حق داشت اگه میخواست بره
  تیم ضعیف شده بود ولی موند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهارده =