دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / وین رونی در حال مذاکره با اورتون است

وین رونی در حال مذاکره با اورتون است

وین رونی در این تابستان  می تواند بازگشت احساسی به اورتون داشته داشته باشد…

یونایتد فنز- کاپیتان منچستر یونایتد تصمیم گرفته است پس از ۱۳ سال اولدترافورد را ترک کندو راهی گودیسون پارک شود .رونالد کومان سرمربی هلندی اورتون علاقه ی خود به  وین رونی را پنهان نمیکند .وقتی که وین رونی  در پایان فصل پیش به خبرنگاران گفت در انگلستان فقط برای منچستر یونایتد و اورتون بازی میکند وی به تحسن او پرداخت.

رونی  در پایان فصل تصمیم خود را گرفته که در اینده میخواهد زیر نظر مورینیو به کار خود ادامه دهد یا به بندر مرس ساید بازگردد اما فعلن این تصمیم خود را اشکار نساخته است به گزارش  خبرگذاری میرور مذاکرات رونی و اورتون در مراحل پیشرفته هستند و اورتون امیدوار است که رونی حقوق دریافتی خور را کاهش دهد تا بتواند بازگشت احساسی به گودیسون پارک داشته باشد.

 


حقوق دریافتی وین رونی در منچستر یونایتد ۲۵۰ هزار پوند در هفته است که اورتون توان پرداخت چنین دستمزدی برای یک بازیکن ۳۱ ساله را ندارد. با این که یک سال از قرداد رونی باقی مانده است ولی به نظر میرسد منچستر یونایتد حاظر است که از مبلغ انتقال وی چشم پوشی کند تا از پرداخت حقوق سنگیپن وی رهایی یابد. چنین به نظر میرسد که رونی نیز دوست ندارد به همراه منچستر یونایتد به تور پیش فصل امریکا سفر کند.
دیگر گزینه مد نظر اورتون الویر ژیرود ارسنال است که ۲۰ میلیون پوند قیمت دارد ولی انتقال رونی هیچ هزینه ایی برای اورتون در پی نخواهد داشت به نظر میرسد که تکلیف انتقال یا عدم انتقال رونی به گودیسون پارک تا اخر هفته یعنی یکشنبه مشخص خواهد شد.

درباره ی سجاد شريفي

سجاد شريفي
سجاد شريفي دانشجوي كارشناسي پرستاري؛ منچستر رو زود تر از دست چپ و راستم شناختم

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *