خانه / هیچکدام / وین رونی در تیم ملی می ماند

وین رونی در تیم ملی می ماند

وین رونی کاپیتان تیم ملی انگلستان شایعات خداحافظی اش از تیم ملی را تکذیب کرد…به نقل از یونایتدفنز تیم ملی انگلستان با شکست برابر ایسلند از رقابتهای یورو ۲۰۱۶ کنار رفت. ستاره منچستریونایتد در ابتدا سه شیرها را مقابل ایسلند پیش انداخت ولی خیلی سریع ایسلند توانست بازی را برگرداند و در نهایت پیروز میدان شود. رونی پس از بازی عنوان کرد که این شکست باعث خداحافظی او از میادین ملی نخواهد شد.

وی گفت:

“ناراحتم و قبول این شکست خیلی سخت است. شانس خوبی برای صعود به دور بعد داشتیم و پس از شروعی بسیار خوب، خوردن دو گل بسیار نا امید کننده است. هاجسون پس از بازی ما را جمع کرد و ما از زحمت‌هایش تشکر کردیم. خیلی از بازیکنان اولین بازی شان را با هاجسون تجربه کردند و این را فراموش نخواهند کرد.”

وی در ادامه عنوان کرد:

“در حال حاضر دیدنش سخت است ولی آینده روشن است ولی قبول شکست مقابل ایسلند خیلی سخت است. مطمئنا زمان خواهد برد تا از ذهن ما پاک شود. قبل از بازی ها گفتم که افتخار می‌کنم برای انگلیس بازی کنم. منتظرم ببینم که مربی بعدی چه کسی خواهم بود و اگر انتخاب شوم آماده خواهم بود.”

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *