خانه / مصاحبه / وین رونی از دوران فن خال و موفقیت های خوزه می گوید

وین رونی از دوران فن خال و موفقیت های خوزه می گوید

سال گذشته در ماه می، درست پس از پیروزی درجام حذفی فن خال از منچستر یونایتد اخراج شد.

یونایتد فنز – رونی بر این باور است که اگر به فن خال فرصت بیشتری داده می شد می توانست در منچستر به موفقیت دست یابد، او در زمان مربیگریش در یونایتد با انتقادات فراوانی برخورد داشت، این انتقاد ها عمدتا به سبک و سیاق بازی او بود چرا که فصل ۲۰۱۵/۱۶ را در جایگاه پنجم و فقط با ۴۸ گل زده به پایان رساند، اگر طرفداران ایمان بیشتری به او داشتند می توانست به اوضاع سرو سامان دهد.

رونی در گفتگو با تاک اسپرت:

” او شاخصه های فراوانی دارد، مطمئنم اگر می ماند وضعیت بهتر می شد، او بسیار نکته بین بود و کوچکترین جزئیات را تحت نظر داشت، نه تنها داخل زمین بلکه بیرون از زمین نیر به همین منوال بود. بنظرم مهمترین کاری که صورت داد این بود که استانداردها را در بازیکنان حفط می کرد و هر روز بهترین بازدهی را از شما بیرون می کشید. ما از جلسات تمرینی فیلم تهیه می کردیم و سپس به تماشای آن می نشستیم. “

” خوزه مورینیو از فن خال پیشی گرفت و در فصل اول خود در جام اتحادیه و لیگ اروپا به پیروزی رسید، او لیگ برتر را با رتبه نا امید کننده ی ششم پایان داد ولی من معتقدم که تیم سابق من در حال حاضر وضعیت بسیار خوبی دارد. او فصل گذشته در لیگ خیلی ثابت قدم نبود ولی در جام ها بخوبی درخشید. من آینده ی درخشانی در انتظار آنها می بینم.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *