دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / اسطوره ها / وین رونی از دلیل جداییش از باشگاه پرده برداری کرد

وین رونی از دلیل جداییش از باشگاه پرده برداری کرد

وین رونی دلیل خود برای جدایی از باشگاه محبوبش را فاش کرد

یونایتد فنز – به گزارش گل، مهاجم کهنه کار سال های درخشان منچستر یونایتد توضیح داد که دوست نداشت که تجربه بیشتری در نیمکت شیاطین سرخ به دست آورد.

خرید جدید اورتون، وین رونی تشریح کرد شرایط بسیار سختی در نیمکت منچستر یونایتد وجود داشت، شرایطی که او را به جدایی وا داشت.

وین رونی بعد از ۱۳ سال تئاتر رویاها را در شرایطی به مقصد تیم سابقش اورتون ترک کرد که بهترین گلزن تاریخ شیاطین سرخ لقب گرفت و همچنین جامی در کارنامه اش فتح نشده باقی نمانده بود که روزی در آن بازی کرده باشد.
ولی کاپیتان ۳۱ ساله در فصل قبل فقط در ۱۵ بازی از لیگ برتر توپ زد و ۵ بار موفق به گلزنی برای جوزه مورینیو شد. رونی این شرایط را بسیار دشوار برای ادامه دادن تلقی کرد، با وجود اینکه بسیار سعی در ایفای نقش مثبت در تیم داشت ولی به گفته خودش او برای ارائه بهترین بازی خود نیاز به زمان برای بازی داشت،چیزی که تحت نظر جوزه مورینیو خیلی کم اتفاق افتاد.

رونی درباره وقت کم بازی در یونایتد:

“این مسئله مشخصا برای من بسیار آزار دهنده بود .این اولین بار در دوران ورزشی من بود که فرصت بازی نداشتم. من خودم نبودم و طبعا من باید فوتبال بازی کنم. این بسیار آزاردهنده بود ولی به عنوان یک کاپیتان من باید خودم را مثبت کنار تیم نگه میداشتم. دوران بسیار بدی نبود، من از فصل پیش لذت بردم ولی باید بیشتر بازی میکردم، من فصل پیش خیلی بازی نکردم و میدانم تو بهترین حالتم وقتی قرار میگیرم که با ثبات بازی کنم.من در این باره با جوزه صحبت کردم و این زمان درستی بود برای رفتن به جایی دیگر و بیشتر بازی کردن.”

رونی برای رویارویی با منچستر در لباس جدیدش بسیار معطل نخواهد بود به طوری که دو تیم طبق برنامه باید ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) به مصاف هم بروند.

رونی در این باره:

“من تلاشم را برای به دست آوردن ۳ امتیاز برای اورتون خواهم کرد. من زمان های بسیار فوق العاده ای در آنجا داشتم ولی این فوتبال است،بازیکنان حرکت میکنند و الان هم من به اورتون برگشتم.”

رونی همچنان در لیست ۲ بازی تیم ملی انگلیس نبوده است و بازی کردن او در جام جهانی سال بعد در ابهام قرار دارد. به گفته وین او بر روی اورتون تنرکز دارد ولی قصد دارد با عملکرد خوبش گرت ساوتگیت را موجاب به انتخاب وی نماید.

درباره ی امین جعفری امیریان

امین جعفری امیریان
امین جعفری امیریان،مترجم و دارای مدرک CAE و IELTS از شعبه اصلی Cambridge و دانشجوی زبان. یک شیطان سرخ از سال 2002 و کانتونا بازیکن مورد علاقم هست.

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *