خانه / هیچکدام / وینگر سابق از علاقه بارسلونا به وی هنگام بازی در منچستر یونایتد میگوید
نانی

وینگر سابق از علاقه بارسلونا به وی هنگام بازی در منچستر یونایتد میگوید

لوییس نانی بازیکنی که لحظات رویایی در تئاتر رویاها برای منچستری ها رقم زده و یادآور خاطرات تلخی نیز هست از علاقه بارسلونا به خود میگوید

 

یونایتد فنز – به گزارش SortWitness لوییس نانی بازیکنی که لحظات رویایی در تئاتر رویاها برای منچستری ها رقم زده و یادآور خاطرات تلخی نیز هست. نانی در حداقل دو فصل از حضورش در منچستر آمار خارق العاده ای از خودش به جا گذاشت. در فصل ۱۱/۲۰۱۰ نانی ۹ گل به ثمر رساند و ۱۴ پاس گل در ۳۳ بازی به اسم خودش به ثبت رساند. در فصل بعد ۸ گل و ۱۰ پاس گل داشت اما همه چیز بعد از اون فصل در سراشیبی افول قرار گرفت.

نانی

همواره اینطور احساس شده که نانی هیچوقت نتوانست آخرین قدم ها برای تبدیل شدن به بازیکنی که نشان داده بود میتواند باشد برنداشت. که البته میتواند تا حدودی به دلیل شرایط باشد.

وقتی منچستر یونایتد کریستیانو رونالدو را به رئال مادرید فروخت، اینطور به نظر می رسید که شانس و موقعیت لازم برای نانی ایجاد شده تا در پست مورد علاقه خودش یعنی وینگ راست بدرخشد اما با خرید آنتونیو والنسیا، که هر چند قابل اعتماد و دارای ارسال های خوبی است، در یک سطح با او نبود و رفتن او به پست دفاع راست میتواند ثابت کننده این حرف باشد این فرصت از او گرفته شد.

نانی اکنون بازیکن تیم والنسیا است و این فصل دچار مصدومیت های زیادی شده اما با این وجود موفق شده ۴ گل و ۸ پاس گل را در این فصل ایجاد کند. نانی اخیرا مصاحبه ای با نشریه AS داشته است.

در مورد سوالی در رابطه با اینکه آیا حقیقت دارد که در سال ۲۰۱۲ رئال قصد خرید او را داشته نانی توضیح داد که:

“وقتی یونایتد بودم؟ ببخشید ولی نمیدانم .هیچی در رابطه با رئال مادرید نمیدانم. اما بارسلونا را مطلع هستم. بارسلونا با من تماس گرفت اما یونایتد نمیخواست من را بفروشد.”

از نانی همچنین در رابطه با اینکه آیا دوست دارد فصل آینده را هم در والنسیا سپری کند سوال شد که بازیکن سابق منچستر یونایتد صادقانه جواب داد:

” بله، قطعا من باشگاه، شهر و … را دوست دارم اما اگر به من بگویند که هیچ چیزی قرار نیست توی باشگاه تغییر کند باید بگویم که نمیخواهم اینجا بمانم. من میخواهم همه چیز را در والنسیا تغییر بدم همینطور هواداران را.
” من طرفداران را به خاطر فصل بدی که داشتیم مقصر نمیدانم، اتفاقی است که افتاده. اما آنها میتوانند به تیم قدرت بدهند، آنها هستند که ۵۰% از برد تیم را در زمین رقم میزنند اما اگه هر بار که توپ را لمس میکنی ازت انتقاد کنند نمیتوانی به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنی و بازی خودت را نشان بدهی”

درباره ی رامین حسین زاد

رامین حسین زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

۲ نظرها

  1. امیر

    سابق درسته البته 😐
    نانی واقعا حیف شد ، هعی ….
    هنوز اون سانترش برای رونی جلوی سیتی توی ذهنمه ، واقعا سرنوشت تلخی داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *