خانه / هیچکدام / ویدیچ: مورینیو به زمان نیاز دارد

ویدیچ: مورینیو به زمان نیاز دارد

مدافع سابق شیاطین سرخ از عملکرد مورینیو حمایت کرده است.

یونایتد فنز- ورینیو در تابستان گذشته جایگزین فن خال شد ولی آماری متناقض داشته است. او از اکتبر در لیگ جزیره شکست نخورده است ولی هنوز در رده ی پنجم است و ۴ امتیاز با تیم چهارم که منچسترسیتی است فاصله دارد. منچستریونایتد ۱۸ امتیاز با چلسی صدر نشین فاصله دارد. آنها فاتح جام اتحادیه شدند و در لیگ اروپا هنوز شانس قهرمانی دارند.

ویدیچ مدافع سابق شیاطین سرخ معتقد است که مورینیو ریشه و توانایی بهبود شرایط را دارد و انتظار دارد که آنها فصل بعد در کورس قهرمانی باشند. ویدیچ در گفتگو با MUTV گفت:

ما در جایگاهی هستیم که مسلما دوست نداریم در آنجا باشیم ولی ما برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپا میجنگیم. پیش از شروع فصل شما همیشه فکر میکنید منچستریونایتد باید برای کسب قهرمانی بجنگد ولی این آسان نیست. مورینیو آمد و چهار بازیکن را به الدترافورد آورد، ولی برای ساخت یک تیم برنده شما به زمان احتیاج دارید و ۶ ماه کافی نیست. ولی من باور دارم که تیم در حال پیشرفت است.

مورینیو سرمربی تیم های بزرگی بوده است و در کشور های مختلفی عناوین قهرمانی کسب کرده است بنابراین تجربه ی لازم را دارد و من معتقدم او میداند که چه میکند. من بی صبرانه منتظر فصل بعد هستم ولی اگر بخواهیم واقع گرا باشیم، اگر این فصل بتوانیم به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم و جامی که کسب کرده ایم را هم در نظر بگیریم میتوان گفت که فصل راضی کننده ای بوده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *