خانه / مصاحبه / ویدیچ: ماتیچ ذهنیت پیروزی را برای یونایتد به ارمغان آورده است
MANCHESTER, ENGLAND - AUGUST 13: Nemanja Matic of Manchester United during the Premier League match between Manchester United and West Ham United at Old Trafford on August 13, 2017 in Manchester, England. (Photo by Matthew Ashton - AMA/Getty Images)

ویدیچ: ماتیچ ذهنیت پیروزی را برای یونایتد به ارمغان آورده است

نمانیا ویدیچ مدافع اسبق منچستر یونایتد به تمجید از هموطن خود پرداخت

 

یونایتد فنز – ویدیچ که بعد از اخراج دیوید مویس، منچستریونایتد را به مقصد اینتر ترک کرد و مدتی بعد کفش های خود را آویخت، در مورد نمانیا ماتیچ، هموطن صرب خود که به تازگی به جمع شیاطین سرخ پیوسته، مصاحبه ای انجام داده است.

 

ویدیچ در مورد ماتیچ می گوید:

” بازیکنان بسیار زیادی در اولدترافورد باقی نمانده اند که قبلاً قهرمان شده باشند، پس ذهنیت جام بردن بسیار مهم است چون آن فقط نمی‌تواند از سوی یک مربی موفق نشات گیرد. نمانیا قبلاً این کار را انجام داده است و می‌داند که وقتی رقابت واقعاً در کورس قهرمانی بالا می‌گیرد چه اتفاقی می‌افتد. او خرید بسیار خوبی برای ما است.”

 

مدافع اسبق یونایتد در ادامه گفت:

” یک بازیکن حرفه ای در پست خود است و غافلگیر شدم که آنتونیو کونته به وی اجازه خروج داد. او فصل گذشته در اکثر بازیهای چلسی به میدان رفت و واقعاً خوب عمل کرد، پس انتظار نداشتم که او به یکی از بزرگترین رقبای آنها فروخته شود. طوریکه او در چند بازی نخست خود بازی کرد، بیانگر این است که او یک بازیکن از جنس یونایتد است.”

 

گفتنی است نمانیا ماتیچ این تابستان در ازای ۳۵ میلیون پوند لندن را به مقصد منچستر ترک کرد و بار دیگر شاگرد آقای خاص شد.

 

درباره ی الناز حشمتی

الناز حشمتی

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *