یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / وودوارد پیش از پیروزی مقابل تاتنهام چه پیامی برای مورینیو ارسال کرد

وودوارد پیش از پیروزی مقابل تاتنهام چه پیامی برای مورینیو ارسال کرد

مورینیو اعتقاد دارد که بازیکن هایش لایق پیروزی بودند

یونایتدفنز-خوزه مورینیو در خصوص پیامی که برای او قبل از بازی با تاتنهام در غالب نیمه نهای جام حذفی به دستش رسیده بود گفت:

دیروز صبح از طرف یکی از روسای خود اد وودوارد پیام ساده ای دریافت کردم که نوشته بود، ایمان دارم پیروز خواهیم شد ولی اگر هم نشدیم فصل خوبی داشته ایم. فصلی که همه در ان حرفه ای عمل کردند و سعی کردند باشگاه را به مسیر درست بازگردانند.به نظرم بازیکنان لایق پیروزی بودند و اگر بخصوص مقابل تیمی همچون تاتنهام لایق پیروزی باشید، خیلی مهمتر است. بازی خیلی خوبی بود، یک بازی فوتبال برای خوب بودن به ۲ یا ۳ چیز خوب نیاز دارد و ما ۳ چیز خیلی خوب داشتیم.

همچنین وی در ادامه در خصوص بازی گفت:

جالب اینجاست که هر دو تیم سعی کردند بازی را خیلی قوی و خیلی هجومی آغاز کنند، آنها از ما بهتر شروع کردند و به گل رسیدند، بازه هایی داشتند که ما در آنها کمی کنترل میانه زمین را از دست دادیم ولی پس از ان خوب واکنش نشان دادیم، فوتبال خوبی ارائه کردیم، گل خوبی زدیم، در نیمه دوم از عقل خود بخوبی استفاده کردیم، خوب سازماندهی شدیم، بسیار با اعتماد بنفس بودیم، ارامش بسیاری داشتیم و حتی وقتی تاتنهام صاحب توپ بود خیلی تحت کنترل بودیم.نیمه دوم کاملا ارام بود چون ما حس میکردیم بازنده شدن در ان دیدار بسیار دشوار خواهد بود و به احتمال خیلی زیاد پیروز خواهیم شد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *