وودوارد:هیچ بازیکنی بزرگتر از منچستر یونایتد نیست
وودوارد:هیچ بازیکنی بزرگتر از منچستر یونایتد نیست

وودوارد:هیچ بازیکنی بزرگتر از منچستر یونایتد نیست

یونایتد فنز – اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستر یونایتد ادعا میکند که مدیریت باشگاه به دست افراد غیر فوتبالی مشکلی ندارد و انتقاد از آن مساوی با توهین به کارکنان می باشد!

 

اد وودوارد در این خصوص گفت:

اظهار نظر هایی وجود دارد کهافرادی غیر فوتبالی درباشگاه برای برای فوتبال ما تصمیم میگیرند، و به اعتقاد من این توهین به کارکنان درخشان و بااستعدادی است که در این باشگاه فعالیت میکنند. 

 

بسیاری از کارمندان ارشد باشگاه بیش از ده سال است که در نقش خود برای باشگاه فعالیت کرده اند. بعضی از استعدادیاب های ما بیش از ۲۵ سال با ما همکاری کرده اند.

 

مرد نچندان محبوب منچستری در مورد نقل و انتقالات اضافه کرد:

ما کار جذب بازیکن را در سالهای اخیر گسترش داده ایم و اعتقاد داریم این کار اکنون به روشی کارآمد و موثر درحال انجام است. پیشنهادات و تصمیمات درباره بازیکنان در این بخش و توسط سرمربی و کادر او انجام میگیرد و مدیر باشگاه دخالتی درآن ندارد. 

 

چشم انداز اوله دقیقا منطبق با سه هدف فوتبالی ماست، باید قهرمان شویم، یک فوتبال هجومی بازی کنیم، و به جوانان فرصت بازی بدهیم.  بخش میانی فصل پیش و پس از ورود اوله، دقیقا منطبق بر چیزی است که ما خواهان آن هستیم. ما در آن مقطع تیمی با بازی سریع و فوتبالی شناور با سبک و فلسفه دلخواه مربی می دیدیم.

 

اوله همچنین نظم و انضباط را به تیم برگردانده است و این چیزی بود که طی سالیان اخیر از آن محروم بودیم. او درحال ساخت تیمی است که به تاریخ باشگاه احترام گذاشته، بازیکنان به سختی تلاش کرده و به هم تیمی های خود احترام قائل شوند. هیچ بازیکنی بزرگتر از منچستر یونایتد نیست.

 

چیزی که اهمیت دارد این است که بخش تبلیغاتی هیچگاه بر بخش فوتبالی اولویت نداشته است.

حقیقتِ یونایتد این است که ما تیمی هستیم که در هر دو بخش فوتبالی و تبلیغاتی قوی هستیم. ما تیمی فوتبالی با تاریخ غنی ۱۴۱ ساله، با میراث، رسوم و تیمی برنده هستیم. این هرگز تغییر نخواهد کرد و باید از این میراث محافظت کنیم.

تغییرات تابستان باعث به وجود آمدن ترکیبی جوان شد اما در عین حال تیمی متشکل از بازیکنانی با فرهنگ مناسب در اختیار داریم که شرایط لازم برای ساختن تیم حول آن ها در ماجراجویی جدید تیم را فراهم می سازند.

همانند سایر باشگاه ها، فعالیت های تبلیغاتی تیم به ما در سرمایه گذاری روی بخش فوتبالی کمک می کند. این دو بخش با فعالیت در کنار همدیگر در نتیجه باعث ایجاد یک برتری در این فضای رقابتی می شوند.

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

سولشر: چندین کمپ تمرینی در بریتانیا برگزار خواهیم کرد؛ تیم کاملی برای شروع پیش فصل نداریم

سرمربی منچستریونایتد با آغاز پیش فصل، مصاحبه‌ی مفصلی را انجام داده است.

یک دیدگاه

  1. باووووشه بشین تا بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =