خانه / هیچکدام / ووداورد آمادگی یونایتد را برای ارتقاء پیشنهاد خود برای پرسیچ اعلام کرد

ووداورد آمادگی یونایتد را برای ارتقاء پیشنهاد خود برای پرسیچ اعلام کرد

یونایتد در نظر دارد پیشنهاد خود را برای پرسیچ افزایش دهد.

یونایتد فنز– به نظر میرسد منچستریونایتد هرروز به جذب ایوان پرسیچ نزدیک میشود. اولین پیشنهاد آنها که ۳۰ میلیون یورو بود بسیار کم بود و حالا آنها تا ۴۰ میلیون یورو مبلغ را افزایش داده اند. متاسفانه اینتر حتی بیش از این میخواهد و به گزارش  corriere dello sport در روز چهارشنبه، اینتر تا زمانیکه پیشنهاد ۵۰ میلیون یورویی از راه نرسد حاضر به مذاکره نیست.


این روزنامه ایتالیایی در رابطه با جلسه ی روز سه شنبه میان دو باشگاه میگوید که وودوارد به اینتر اعلام کرده که حاضرند کمی پیشنهاد خود را بالا ببرند اما بازهم دورتر از مبلغی است که اینتر میخواهد. امیتازهایی نیز وجود دارند که منجر به انجام این انتقال خواهند شد و درحالیکه تنها دو هفته تا پایان ffp باقی مانده به نظر میرسد این انتقال انجام بگیرد.
باتوجه به شرایط حدس ما این است که این انتقال تا پایان ماه انجام میگیرد و مایه تعجب نخواهد بود اگر یونایتد تا ۵۰ میلیون یورو با اضافات پیشنهاد خود را بالا ببرد.
یونایتد مذاکرات را با آن قیمت شروع نخواهد کرد اما هرچه زمان بگذرد اینتر بیشتر برای پول مصمم میشود و منجر به توافق آنها با یونایتد با مبلغ پایینتر میشود که البته روی کاغذ برای آنها خوب خواهد بود.

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *