خانه / هیچکدام / ون پرسی:بازی در اولدترافورد یک بازی خاص است

ون پرسی:بازی در اولدترافورد یک بازی خاص است

مهاجم سابق منچستر یونایتد رابین ون پرسی معتقد است که میتواند عملکرد مثبتی از خود نشان دهد .

یونایتدفنز- مرد ۳۳ ساله هلندی در سه فصل حضور خود در منچستر، ۵۵ گل به ثمر رساند و سر انجام سال ۲۰۱۵ از منچستر به فنرباغچه رفت.
فن پرسی که خاطرات خوش زیادی را برای طرفداران منچستر به ارمغان اورد، از جمله گل زیبای وی به منچسترسیتی و هتریک مقابل استون ویلا.  ون پرسی که اولین بازی خود را برای فنر باغچه با تساوی ۱ بر ۱ مقابل آلانی اسپرت تجربه کرد، خود را اماده بازی مقابل تیم سابق خود، در روز پنجشنبه، در چهار چوب لیگ اروپا میکند.

او به شبکه MUTV گفت:

“این یک موقیعت ویژه و یک بازی خاص است.
من میدانم منچستر میخواهد در چمپیوزلیگ باشد اما حضور یونایتد در این گروه یک اتفاق خاص برای ما بود. من بازی انها با فاینورد را تماشا کرده ام، انها بعد از ان شکست به دنبال پیروزی هستند.
من در حال حاضر برای فنرباغچه بازی میکنم و میخواهم بهترین عملکردم را داشته باشم اما این بازی بسیار خاصی برای من است، مخصوصا بازی در اولدترتفورد، یک استادیوم بزرگ با طرفداران بزرگ و برابر تیمی بزرگ.
این بازی سختی برای ما خواهد بود، یونایتد تیم بزرگی است ولی شما نمیدانید چه نتیجه ای رقم خواهد خورد. در هر شرایطی این شکی بزرگ خواهد بود.”

درباره ی عباس جنت نژاد

عباس جنت نژاد
سید عباس جنت نژاد از نه سالگی طرفدار منچستر بهار 94 با انیستاگرام منچستر پرشین شروع کردم دو ماه بعد ادمین اینستاگرام یونایتد فنز شدم . و سر انجام از شهریور 94 درخدمت شما در سایت یونایتد فنز هستم.

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *