ون بیساکا: از پیوستن به منچستریونایتد بسیار خوشحال هستم؛ می خواستم جزئی از برنامه های سولشر باشم
ون بیساکا: از پیوستن به منچستریونایتد بسیار خوشحال هستم؛ می خواستم جزئی از برنامه های سولشر باشم

ون بیساکا: از پیوستن به منچستریونایتد بسیار خوشحال هستم؛ می خواستم جزئی از برنامه های سولشر باشم

یونایتد فنز – آرون ون بیساکا ساعاتی پیش به صورت رسمی به منچستر پیوست تا دومین خرید اوله گنار سولشر در منچستر لقب گیرد. او اولین مصاحبه ی خود را پس از پیوستن به یونایتد انجام داد.

 

آرون، انتقالت به یونایتد تکمیل شد. چه احساسی از امضای قرارداد با منچستر یونایتد داری؟

بله هیجان زده ام که در نهایت به این تیم ملحق شدم. هر کودکی می خواهد روزی برای چنین تیمی بازی کند. من سپاسگزارم و باعث افتخار است که نماینده این باشگاه باشم. به نظرم گام به گام پیشرفت خواهم کرد و چیزهای زیادی در کنار هم تیمی های جدیدم یاد خواهم گرفت. منچستر یونایتد یک باشگاه بزرگ است، یک خانواده بزرگ، یک پایگاه هواداری عظیم. فکر می کنم آنها به هم متصل هستند و همبستگی زیادی با هم دارند.

 

افراد زیادی به ویژه خانواده ات از موفقیتی که در دوره جوانی ات بدست آوردی احساس غرور می کنند.  از اینکه آنها می توانند در این روزها با تو سهیم باشند چه اندازه احساس خوشحالی می کنی؟

 بله خیلی خوشحالم. می توانم ببینم که با این تصمیم باعث غرور آنها شده ام. جایی که من از آن آمده ام و نحوه شروع این سفر مرا مجاب می کند که پا بزنم و رو به جلو در حرکت باشم. ما به هم متصل هستیم و در هر مسئله ای با همدیگر تصمیم می گیریم. شخصا فکر می کنم که آنها می دانند چه چیزی برای من مناسب است و من مطابق نظر آنها تصمیم خواهم گرفت. لحظه خوبیست، مخصوصا برای جایی که ما از آن می آییم. اکنون شما می دانید که سفر سختی تا به اینجا داشته اید. این احساس خوبیست.

 

 دفاع تک به تک تو فوق العاده است و به همین دلیل لقب 'عنکبوت' را دریافت کرده ای. می توانی درمورد این لقب توضیحاتی بدهی؟

لقب عنکبوت به دلیل طول و برد پاهایم هنگام تلاش برای گرفتن توپ به من داده شده است.

بهترین ویژگی هایت به عنوان یک بازیکن یونایتد چیست؟

دریبل، سرعت و تکل زنی.

 

سابقا مقابل یونایتد بازی کرده ای، بازی مقابل مارسیال و راشفورد و باقی بازیکنان چه حسی داشت؟

بازی مقابل یونایتد در سلهریت پارک دومین بازی من در لیگ برتر بود و قرار نبود برای من به سادگی بگذرد و از این موضوع اطلاع داشتم. بنابراین تنها باید تمرکز می کردم و در آن واحد بازی کردن مقابل این بازیکنان برایم دلنشین بود. آن ها فوق ستاره های فوتبال هستند و از آن بازی و بازی کردن مقابل آن ها چیز های بسیاری آموختم و این موضوع در پیشرفت من کمک بسیاری کرد.

 

چگونه از یک وینگر به یکی از بهترین مدافعان کناری در انگلستان تبدیل شدی؟

فکر کنم با آرایش تیمی شروع شد. شما با وینگ بک ها آشنایی دارید، من در حال بازی در پست وینگر بودم اما سپس ما مجبور شدیم با وینگ بک بازی کنیم به همین دلیل به آن عادت کردم و حس این پست را دریافت کردم. من از این پست لذت بردم و همه چیز این طوری شروع شد.

 

زمانی که در حال رشد بودی، روی چه مواردی در بازیت کار می کردی تا بهتر شود؟ آیا بطور خاص بازیکنی را زیر نظر داشتی؟ به عنوان وینگر کارت را شروع کردی، درست است؟

من در پست مهاجم شروع کردم. وقتی در حال رشد بودم بازی تیری هانری را دنبال می کردم. فقط می خواستم کاری که او در لیگ جزیره انجام داد را انجام دهم. این مرا تشویق کرد که به خودم فشار بیاورم و تلاش کنم تا آن اتفاقات را رقم بزنم.

یکی از بازیکنان سابق ما، ویلفرد زاها درباره اینکه چقدر روبرو شدن با تو در تمرینات سخت بوده، صحبت کرده است. چه چیزی را هنگام روبرو شدن با او در تمرینات دوست داشتی و آیا در مورد بازی خودت روبرو شدن با زاها چیزی به تو آموخت؟

بله بخاطر بازی در مقابل او بود که به قدرت واقعی خودم پی بردم. بازی مقابل او آسان نبود و همیشه یک چالش برای من بود. اما در عین حال به من کمک کرد و به این پی بردم که چگونه باید مقابل بازیکنانی مانند او در لیگ جزیره بازی کنم.

 

آیا با اوله صحبت کرده ای و او در مورد منچستر یونایتد چه چیزی به تو گفته است؟

بله با او صحبت کرده ام و او به من گفته است که چه احساسی در مورد من دارد. اوله در مورد نقشه هایش به من اطمینان داد، در مورد کاری که قرار است با تیم انجام دهد. این چیزی است که دوست دارم جزئی از آن باشم. این انتخاب رئیس و برنامه او برای دوباره سازی تیم و برگرداندن تیم به جایی که قرار است باشد است. میخواستم جزئی از این برنامه باشم.

 

در فصل گذشته در اولدترافورد کلین شیت ثبت کردی، چه چیزی در مورد این تجربه یادت هست؟

اولین بازی من در اولدترافورد بود. نمیتوانستم آن استادیوم را باور کنم! همانطور که در مصاحبه های قبلی هم گفتم یکی از بهترین استادیوم هایی است که در آن بازی کردم، به خاطر اندازه، زمین، هواداران و سروصدا ها. جو آن همیشه بسیار خوب است.

 

سرانجام، چه پیامی برای طرفدارانی که در مورد بازی تو برای یونایتد هیجان زده هستند داری؟

فقط میخواهم برای خوش آمد گویی به این باشگاه فوق العاده تشکر کنم. نمیتوانم برای دیدن شما و شروع کردن صبر کنم. فکر میکنم بازی برای این باشگاه یک افتخار است و نمیتوانم برای مجذوب کردن طرفداران صبر کنم. من حمایتی که در هر بازی نشان میدهند را دیده ام. این باشگاه به عنوان باشگاهی که جام میبرد شناخته میشود و من میخواهم که جزئی از آن باشم، که اولین جامم را ببرم. می دانم که طرفداران سرسخت هستند و تیم را در شرایط سخت حمایت کرده اند. میخواهم تمام تلاشم را برای تیم و هواداران انجام دهم و نمیتوانم برای شروع کردن صبر کنم.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دونی ون دبیک بدنبال ماندن در منچستر یونایتد

گفته می شود، هافبک منچستر یونایتد علاقه ای به ترک اولدترافورد در پنجره نقل و …

یک دیدگاه

  1. با توجه به اینکه توی تیم زیر ۲۱ سال بازی کرده باید استراحت کنه.
    در واقع تعطیلاتش تازه شروع شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =