خانه / مصاحبه / ونگر: همیشه در اولدترافورد از من به خوبی استقبال شده است.

ونگر: همیشه در اولدترافورد از من به خوبی استقبال شده است.

ونگر از آخرین رویارویی اش با مورینیو در الدترافورد میگوید

یونایتدفنز-آرسن ونگر ایم سرمربی کهنه کار و با تجربه توپ چی ها که بعد از ۲۲ سال و کسب عناوین مختلف با این تیم از این تیم جدا میشود در خصوص بازی آخرش در الدترافورد گفت:

قطعا برای مورینیو احترام قائل هستم. نمیخواهم درگیر مسائل شخصی شوم. میخواهم با صلح بروم و با مورینیو نیز همینطور، چون او مربی بزرگیست.همیشه در الدترافورد از من به خوبی استقبال شده است. روی بردن بازی متمرکز خواهم بود. ما ۲۲ سال نبردهای بزرگ داشته ایم.منچستر یونایتد باشگاهی بزرگ با بازیکنان فوق العاده است. صرفا اکنون میتوانید درک کنید در گذشته آنها چه تیم عظیمی داشته اند. زمانی که فکر میکنید، می بینید آنها گیگز، اسکولز، بکهام و بعد از رونالدو و رونی آنها را در سن جوانی با هم داشته اند.زمانی که می بینید بعد از آن چه کارهایی کردند، این نشان می دهد چالش ما بسیار بزرگ بوده است. ون نیستلروی و تمام آن بازیکنان باهم تیمی باورنکردنی بودند. این قضیه را با گذر زمان بیشتر متوجه میشوم.

ونگر درمورد رد کردن پیشنهاد یونایتد در اولایل دهه اول سال ۲۰۰۰ میلادی گفت:

بله، من با مارتین ادواردز ملاقات داشتم اما افراد زیادی برای دیدن من به خانه ام می آمدند، اما من همیشه به این باشگاه وفادار بوده ام. پشیمانی از این بابت ندارم برای این که این دید من به زندگی و چیزی است که برایم مهم است.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *