سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / ونگر خواهان جذب اسمالینگ در ژانویه

ونگر خواهان جذب اسمالینگ در ژانویه

آرسن ونگر با وجود مصدومیت های کوشیلنی و ناآمادگی عناصر دفاعی خود، به دنبال جذب اسمالینگ است.

یونایتد فنز- آرسن ونگر مشتاق به افزودن یک عنصر تدافعی به تیم خود است و بازیکن وست بروم، جانی ایوانز را تحت نظر داشته است. ونگر امیدوار است که اوانز را جذب کند اما این احتمال را میدهد که در جذب او ناموفق باشد پس گزینه های جایگزینی در نظر دارد. منچسترسیتی پیشتاز رقابت برای اوانز ۳۰ ساله است که گفته میشود تمایل دارد به منچستر بازگردد و در تیم همسایه ی یونایتد که قبلا در آن بازی میکرد، توپ بزند.

به گزارش Graeme Bailey از خبرگزاری Gambling Times آرسنال حالا به دنبال اسمالینگ است و ونگر معتقد است که پس از توافق در مسئله ی میخیتاریان و سانچز، منچستریونایتد بی میل به انجام معامله ای دیگر با توپچی ها نخواهد بود. اسمالینگ ۲۸ ساله دیگر انتخاب اول برای قرارگیری در ترکیب نیست و مورینیو فیل جونز و بایلی را ترجیح میدهد، البته بایلی در فصل جاری به دلیل مصدومیت کمتر از ۱۰ بازی انجام داده است.

آرسنال شرایط خروج اسمالینگ را از منچستریونایتد جویا شده است و علی رغم اینکه شیاطین سرخ به این انتقال علاقه مند هستند، در مورد آمادگی بایلی نگرانی هایی وجود دارد چرا که او تا فوریه به میادین باز نخواهد گشت.

ونگر زمانی که دو باشگاه در حال مذاکره بر سر میخیتاریان و سانچز بودند مسئله ی اسمالینگ را مطرح کرد و حالا که این انتقال انجام شده و به نظر میرسد اوانز به سیتی خواهد پیوست، ونگر میتواند با یک پیشنهاد شیاطین سرخ را برای فروش اسمالینگ وسوسه کند.

در بنگاه های شرط بندی احتمال پیوستن اوانز به سیتی ۲٫۵ و به آرسنال ۱۱٫۴ است. آرسنال محتمل ترین گزینه ی اسمالینگ در صورت خروج از منچستریونایتد است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *