یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ونگر: خروج سانچز به اندازه ی فن پرسی درد آور نخواهد بود

ونگر: خروج سانچز به اندازه ی فن پرسی درد آور نخواهد بود

در چند روز اخیر خبر انتقال سانچز به الدترفورد بسیار جدی شد و اکنون همه در لندن نیز پذیرفته اند که سانچز از آرسنال جدا خواهد شد.

یونایتد فنز- الکسیس سانچز در دو روز اخیر با تیم جوانان تمرین کرده است و ونگر معتقد است که واکنش هواداران به فروش سانچز کمتر از زمانی بوده که رابین فن پرسی به شیاطین سرخ ملحق شد. مذکرات درباره ی معاوضه ی میخیتاریان و سانچز در جریان است و این انتقال سانچز را تبدیل به پردرآمد ترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره میکند و به میخیتاریان این فرصت را میدهد که زمان بیشتری برای بازی داشته باشد.

ونگر قبلا اعلام کرده بود که آرسنال آماده است که دیگر اجازه ندهد اتفاقی که در مورد فن پرسی افتاد رخ بدهد. یکی از نشانه های جدایی قطعی سانچز از آرسنال این است که او دور از تیم اصلی و با تیم جوانان آرسنال تمرین میکند. ونگر گفت:

هواداران ما میدانند که الکسیس قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد. آنها با این کنار آمده اند و موضوع این است که این معامله یک طرفه نخواهد بود و ما نیز بازیکنی از منچستریونایتد به خدمت خواهیم گرفت که جدایی سانچز را قابل تحمل تر میکند.

ما یکی از بازیکنانمان را از دست میدهیم اما بازیکن دیگری را جذب میکنیم که فکر میکنم میتواند جایگزین مناسبی برای سانچز باشد.

سانچز که سال بعد ۳۰ ساله میشود یک قرارداد چهار و نیم ساله به سالیانه ی ارزش ۲۷ میلیون پوند بعد از احتساب مالیات با منچستریونایتد امضا خواهد کرد و مدیر برنامه های او نیز بیش از ۱۰ میلیون پوند دریافت خواهد کرد. ونگر معتقد است که به زودی شاهد بازیکنانی با دستمزد هفتگی ۱ میلیون پوند خواهیم بود. او گفت:

شما نمیتوانیم هیچ چیزی را رد کنید. ما به مرحله ای رسیده ایم که بازیکنان پول های کلانی دریافت میکنند و مبلغ آزادسازی قرارداد ها نیز بسیار افزایش یافته است پس بازیکنان با خود میگویند که بهتر است قرارداد خود را تمدید نکنم و در ازای مبلغ بیشتری به تیمی دیگر بپیوندم.

برای مثال ما فن پرسی را زمانی که در تیم رزرو فاینورد بازی میکرد جذب کردیم و برنامه ای طولانی مدت برای او داشتیم و زمانی که او به اوج بلوغ فنی رسید او را از دست دادیم که بسیار ناامید کننده است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *