دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / ونخال:سبک بازی منچستر فعلی خسته کننده است!!

ونخال:سبک بازی منچستر فعلی خسته کننده است!!

لوئیس فنخال ادعا میکند که خوزه مورینیو، مربی منچستر یونایتد، خسته کننده بازی میکند و روش او جذابیت بیشتری داشت

یونایتدفنز- لوییز ونخال این سرمربی کهنه کار و با تجربه هلندی که سابقه نشست بر روی نیمکت منچستریونایتد را دارد درباره سبک بازی منچستریونایتد فعلی اظهار نظر جالبی کرده است،وی گفت:

ما فوتبالی بازی میکردیم که از همه لحاظ خوب بود، اما این فوتبالی نبود که در انگلیس دنبال آن هستند.در حال حاضر با نگاه به منچستر، باید بگویم که مورینیو انتقاد پذیر نبوده است و خسته کننده بازی میکند. روشی که یونایتد کار میکند فوتبال دفاعی است.من همیشه هجومی بازی میکردم. حقیقت این است که حریف همیشه بسیار تدافعی بازی میکرد. آنها در حال حاضر اینکار را نمیکنند زیرا مورینیو بسیار تدافعی بازی میکند.مورینیو آدم بدی نیست، فکر میکنم که او دلسوز است. او دستیار من در بارسلونا بود.من با او کار کردم و کاری که او انجام‌داد بعضی مواقع در فوتبال اتفاق میوفتد.من با مدیر، اد وودوارد مشکلات بیشتری دارم. او هیچوقت با من در مورد چیزی بحث نمیکند، و میتوانید با من در مورد هرچیزی صحبت کنید.با تمام‌تجربیاتم، من تمام قوانین نانوشته فوتبال را میدانم. باشگاه باید برای آینده آماده باشد.

 

وی همچنین افزود:

من متوجه هستم و آنها باید مرا آماده میکردند. اد میتوانست با من صحبت کند اما این کار را نکرد.همسرم باید این موضوع( در مورد اخراج شدن فنخال) را زمانی که در کنار خانواده وودوارد بود متوجه میشد.آنها چیزی مانند: این برای اد بد خواهد شد، گفتند. همسرم این موضوع را سال ها پیش متوجه شده بود. او به من هشدار داده بود که اتفاقی خواهد افتاد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مورینیو پیش از دیدار مقابل برایتون/ رابطه خوب پوگبا و آقای سرمربی

ژوزه مورینیو یش از دیدار یکشنبه‌شب در ورزشگاه آمکس مقابل برایتون کنفرانس خبری خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *