خانه / بازیکنان / وضعیت نگران کننده ی دالی بلیند

وضعیت نگران کننده ی دالی بلیند

گویا خرید آزاد در سری آ تبدیل به سنتی نو در ایتالیا شده است، ولی خیلی مطمئن نیستیم!

یونایتد فنز – اخیرا هر روزنامه ای در ایتالیا را که مطالعه کنید در حال جستجو بدنبال بازیکنی آزاد در دنیای فوتبال هستند تا بتوانند بطور رایگان در تابستان آینده به سری آ منتقل کنند. شاخص ترین این موارد امره جان بود که بارها مورد بحث قرار گرفته است، پس دیگر نیازی به صحبت راجع به آن نیست، موردی خیلی جالب برای ما عنوان نشریه گازتا دلو اسپرت در مورد دالی بلیند بود، که خریداران سری آ چشمان خود را امسال به او دوخته اند.

قرارداد او تا ۲۰۱۸ در اولدترافورد جریان دارد و هرچند در این فصل خیلی بیشتر در دفاع چپ بکار گرفته شد ولی هیچگاه نتوانست انتظارات خوزه را برآورده کند و با توجه به این که تنها ۲۴ بازی در پست های دفاع چپ و دفاع میانی در ترکیب اصلی قرار داشت، بیشتر بعنوان بازیکن ابزاری بحساب می آید، و اکثرا انتظار می کشند که یونایتد تا کی می خواهد او را در این باشگاه نگاه دارد.

لازم به ذکر است که یونایتد هیچگاه اجازه نداده است که بازیکنان اصلی این باشگاه بطور رایگان به تیم دیگری انتقال یابند و اصلا جای تعجب نیست که آنها بند تمدید یکساله ی قرارداد او را فعال سازند، حتی اگر تصمیم به فروش او را در تابستان آینده داشته باشند. جای نگرانی نیست ولی به هر حال  باید حواسمان به این موارد باشد چرا که تیم هایی چون یوونتوس و حتی اینتر برای داشتن هافبکی تدافعی که توان بازی در دفاع چپ و دفاع میانی را دارد بی میل نیستند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *