پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / وضعیت نامطلبوب سانچز در منچستر

وضعیت نامطلبوب سانچز در منچستر

اخبار و صحبت ها در رسانه های شیلیایی حکایت از شرایط نا امید کننده الکسیس سانچز در این روز ها دارد.

یونایتد فنز – خیلی سخت می توان میزان خوشنودی و شادمانی مردم شیلی از انتقال قهرمان ملی به منچستر یونایتد را توصیف کرد، اما مساله اینجاست که همواره بعد از رویدادهایی در این حد و اندازه، کاهشی در سطح انتظارت پیش خواهد آمد که به دلیل نزدیک شدن موضوع به عمل و واقعیت می باشد. در واقع سانچز پس از ترک آرسنال تاکنون آنطور که می بایست ظاهر نشده است و این تا حدودی مایه مسرت توپچی هاست. البته این رضایت کاذب دوام زیادی نداشت و درخشش سانچز و یونایتد و در طرف دیگر عملکرد فاجعه بار شاگردان ونگر در ومبلی به آن پایان داد.

هر چند این ملی پوش شیلیایی نمایش قابل قبولی نداشته است اما صحبت های هکتور بیرین در مورد سانچز حکایت از آن دارد که جای خالی و انگیزه او برای رسیدن به پیروزی در تیم حس می شود. با این وجود دیگر آرسنال موضوع نگران کننده ای برای این ستاره ۲۹ ساله نیست، بلک تمام تمرکز و دغدغه او از حالا فقط و فقط یونایتد و خوزه مورینیو می باشد.

بر اساس اظهارات نشریه La Tercera برنامه ها و تاکتیک های مورینیو که از آن به اتوبوس دفاعی یاد می شود غیر قابل تغییر می باشد و همین مساله کار را برای سانچز مشکل کرده است، در دیدار اخیر نیز تعویض او با بایلی برای رسیدن به همین مقصود صورت گرفت. با این حال به این نکته نیز اشاره شده که چنین شیوه ای کارساز بود و عملا حضور لینگارد در زمین تاثیر مفیدتری نسبت به قهرمان ملی آنها داشته است و نمی توان تمام تقصیرات را بر شیوه بازی مورینیو قرار داد.

از طرفی طبق گفته های این نشریه الکسیس تاکنون نتوانسته است برای خود جایگاهی ثابت و مفید در یونایتد مهیا سازد، او بیشتر به عنوان یک مهره تقویتی در پست های مختلف در نظر گرفته شده است. این طور که پیداست او از شرایط حال حاضر خود رضایت کامل ندارد و این نشریه چنین بیان می کند که او بارها در طی بازی از سر نارضایتی “دست بر سر خود می کشد” آن هم نه یک بار بلکه چندین مرتبه.

در مجموع واقعیت این است که تمامی مشکلات بر سر راه این بازیکن به مورینیو باز نمی گردد و باید فشار روحی و روانی وارد بر او را نیز در نظر گرفت، چرا که چشم های امید و انتقاد بسیار زیادی از سانتیاگو تا سالفورد به او دوخته شده است.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

فن در سار: بلیند بازیکن فوق العاده ای است

اسطوره ی فوتبال هلند که سابقه ی بازی در آژاکس و منچستریونایتد را دارد نسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *