سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / آمار و آنالیز / وضعیت خط هافبک منچستریونایتد پس از مصدومیت پوگبا

وضعیت خط هافبک منچستریونایتد پس از مصدومیت پوگبا

پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد مصدوم شده و مورینیو باید تغییراتی در خط هافبک ایجاد کند.

یونایتد فنز- پل پوگبا ستاره فرتنسوی یونایتد مصدوم شده و مورینیو باید تغییراتی در خط هافبک ایجاد کند و ما نگاهی انداخته ایم به تغییراتی که ممکن است رخ بدهد.

اولین اتفاقی که رخ می دهد این است که ماتا در این یک ماه به عنوان وینگر راست بازی خواهد کرد و این اتفاق باعث می شود مخیتاریان در پست هافبک تهاجمی بازی کند. ماتا بازیکنی با قدرت جایگیری بالا است و بازیکنان می توانند از سانتر های خوب او استفاده کنند. همچنین مخیتاریان با قدرت بازی خوانی و حرکت در عرض می تواند لوکاکو و دیگر مهاجمان را صاحب توپ کند.

اما نکته دیگر در پست هافبک میانی است. فلینی و هررا دو بازیکنی هستند که می توانند در کنار ماتیچ نقش هفبک میانی را ایجاد کنند. اکثر هواداران حضور هررا به جای فلینی را ترجیح می دهند اما نکته اینجاست که بازی فلینی مکمل بازی ماتیچ است. فلینی بازیکنی با خصوصیات بازی در همه نقاط زمین، سرزنی، توپ گیری و اضافه شدن به حمله است اما هررا خصوصات ماتیچ را دارد. بازپس گیری توپ و توپ رسانی به مهاجمان جزو خصوصیات هررا است. همین امر باعث می شود که مورینیو علاقه بیشتری به حضور فلینی در ترکیب اصلی داشته باشد هر چند سایت ها از حضور هررا در ترکیب اصلی بازی با اورتون خبر می دهد.

درباره ی ایلیا بهزاد اول

ایلیا بهزاد اول
.ایلیا بهزاد اول هستم منچستری از سال 2007 ازون موقع عاشق تیم شدم و چند ساله ادمینی میکنم.

جعبه "همچنین ببینید"

رتبه بندی بازیکنان در پیروزی دراماتیک شیاطین سرخ بر سیتیزن ها

آخر هفته گذشته ورزشگاه اتحاد ساعاتی پرتلاطم را تجربه کرد، هواداران درست هنگامی که پایکوبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *