وستهم یونایتد برای خرید جسی لینگارد فشار می آورد

گفته می شود وستهم یونایتد مصمم است که در تابستان امسال جسی لینگارد هافبک منچستریونایتد را به خدمت بگیرد.

یونایتد فنز – لینگارد در دوران حضور خود تحت مربیگری دیوید مویس در وستهم، ۹ گل و ۵ پاس گل در ۱۶ بازی در لیگ برتر به ثبت رساند و کمک کرد تا چکش ها سهمیه لیگ اروپا را بدست آورند.

پس از حضور قرضی بسیار موفق، وستهم مشتاقانه به دنبال جذب دائمی لینگارد است و خود او نیز اظهار داشته که به دنبال بازی منظم است.

طبق گزارش Evening Standard، لینگارد در تمرینات پیش فصل با منچستریونایتد در مورد آینده خود گفت وگو خواهد کرد، اما وستهم قصد دارد بدون در نظر گرفتن هر چیزی، به روند جذب لینگارد سرعت بیشتری ببخشد.

تصور می شود اگر به لینگارد درمورد زمان بازی اش اطمینان داده شود، ماندن در منچستریونایتد را ترجیح می دهد، اما آمدن جیدون سانچو می تواند تهدیدی برای زمان بازی لینگارد باشد و وستهم را برای جذب این بازیکن ۲۸ ساله مصمم تر کند.

این هافبک تنها ۱۲ ماه دیگر با یونایتد قرارداد دارد و تنها بازی او زیر نظر اوله گونار سولشر در فصل ۲۰۲۰/۲۱ در جام اتحادیه انجام شد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

یونایتد همچنان مصمم به جذب واران

منچستر یونایتد فشار روی رئال مادرید برای جذب واران را افزایش داده است.

۴ دیدگاه

  1. با ۳۰ تا هم بشه بفروشنش خیلی خوبه

  2. بدبخت شدیم، گریلیش ک باید ما میخریدیم سیتی با ۱۰۰ تا خرید، بعدشم نوبت هری کینه، دیگه هیچ تیمی حریف سیتی نمیشه ،سانچو در مقابل گریلیش چیه واقعاً ؟؟؟ بخدا اینا بازیکن شناس نیستن،چیزی حالیشون نمیشه، بازیکن عالی رو ول کردن چسبیدن ب بازیکن خوب،حتی خیلی خوب هم نیست

  3. برونو فرناندز

    معاوضه با دکلان رایس عالی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =