خانه / مصاحبه / ورنر: لیگ ایتالیا یا فرانسه مناسب من نیست

ورنر: لیگ ایتالیا یا فرانسه مناسب من نیست

تیمو ورنر انتقال به لیگ جزیره را در نظر گرفته است تا به آرزوی خود جامه عمل بپوشاند

یونایتدفنز- تیمو ورنر این مهاجم جوان و ۲۱ ساله آلمانی تیم لایپزیک در مصاحبه با  Sky Sports این چنین گفت:

“به عنوان یک پسربچه، شما همیشه رویای باشگاه های بزرگ‌‌ را دارید، در روز های اخیر این باشگاه ها منچستر یونایتد بوده است.زیر نظر سر الکس فرگوسن، آنها همیشه بهترین بازیکنان را داشتند، همیشه برنده میشدند. به عنوان یک پسربچه، همیشه تیمی را ترجیح میدهید که برنده میشود.این چیزی است که به سادگی فراموش میشود، مخصوصا زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود. میبینی که چطوری پیشرفت میکنی، که در تیم ملی آلمان، شماره یک و قهرمان جهان بازی میکنی.بعد رویابافی میکنی که شاید بعضی وقت ها در جای دیگر بازی کنی.”

 

تیمو ورنر نشان داده  چه بازیکن با استعدادی است وی در ۵۹۶ دقیقه ای که برای لایپزیک وارد میدان شده است آمار ۶ گل و ۲ پاس گل را از خود در ۱۱ بازی بر جای گذاشته است

همیچنین وی افزود:

“میخواهم بگویم لیگ ایتالیا یا فرانسه مناسب من نیست. من خودم را در حال حاضر آنجا نمیبینم.حس خوبی خواهم داشت که در یکی از بهترین لیگ ها بازی کنم، نه فقط به خاطر فوتبال، بلکه به خاطر شهر ها.البته، میخواهیم که برنده عناوین و جام ها شویم. نمیدانم که آیا این اتفاق ها با لایپزیگ رخ میدهد یا نه. ما مسلما به سختی روی این موضوع کار میکنیم و من فکر میکنم، این فصل، شانس خوبی در جام و لیگ داریم.اما این به معنی تلاش های سخت زیادی است و اگر ما با لایپزیگ به آن دست پیدا کنیم عالی خواهد شد. اگر این اتفاق زمانی با باشگاهی دیگر رخ دهد نیز برای من خوب است.”

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

اولین کنفرانس مطبوعاتی مورینیو در فصل جدید؛ نارضایتی شدید آقای خاص از شرایط موجود

فصل برای منچستریونایتد آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *