خانه / هیچکدام / واکنش منچستری ها به برد دیشب در فضای مجازی

واکنش منچستری ها به برد دیشب در فضای مجازی

با گزارش اختصاصی یونایتدفنز همراه باشید تا ببینیم بازیکنان منچستر چه واکنشی به برد دیشب برابر فاینورد از خود نشان دادند…
یونایتدفنز – برد دیشب منچستریونایتد در مقابل فاینورد تنها یک پیروزی ساده نبود، بلکه یک روزنه امید در دل سیاه هواداران نیز بود. منچستر که مدتها به دنبال رسیدن به ثبات با جوزه مورینیو بود به نظر میرسد دیشب بالاخره با نمایش تحسین برانگیز تیم در الدترافورد به ان دست یافته باشد. نتیجه رقم خورده، سبک بازی و موقعیت های فراوانی که روی دروازه فاینورد ایجاد میشد همگی خبر از اینده درخشان تیم مورینیو میدادند.

دیشب بازیکن ها جوری قافله را به اتمام رساندند که حتی بدشانسی هم نتواند از پیروزی قاطع منچستر جلوگیری کند. پس از بازی همانند میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا که سر از پا نمیشناختند، بازیکن های باشگاه نیز هر کدام در نوبه خود از پیروزی به دست امده اظهار خوشایندی کردند.

در همین جهت مایکل کریک که امار ۹۳ درصد پاس صحیح از خود ثبت کرد در اینستاگرام خود نوشت:

“خیلی خوب بود که بالاخره شاهد چند گل از منجستر بودیم، خیلی منتظره چنین نتیجه ای بودیم، حالا باید تمام حواسمان را روی بازی یکشنبه بگذاریم”

photo_2016-11-25_16-09-41

دیلی بلیند در بازی دیشب نتوانست به خوبی تکل بزند و فقط ۵۰ درصد تکل هایش موفقیت امیز بودند، هر چند که در نبرد های تن به تن عالی کار کرد و حتی یک نبردهم به حریف واگذار نکرد، او همچنین ۹۴ درصد از پاس هایش را به درستی به مقصد رساند. بلیند پس از بازی در ایسنتاگرام خود نوشت:

“شب خیلی خوبی در الدترافورد بود، پیروزی خوبی بود و خوشحالم که با صدمین بازی من برای منچستریونایتد همراه شد”

photo_2016-11-25_16-09-52

جسی لینگارد در دقیقه ۸۰ وارد زمین شد و تنها ۱۲ دقیقه طول کشید تا چهارمین گل منچستر را به ثمر برساند که زیباترین گل دیشب نیز بود. لینگارد پس از بازی به هواداران خود گفت:

“نمایش تیمی عالی امشب داشتیم، همیشه خوشحالم که بخشی از پیروزی تیمم باشم”

4145f7f598c04383a91947367175e1f0

بهترین بازیکن زمین، هنریک میختاریان توانست ۶ بار یه سمت دروازه فاینورد شلیک کند، ۳ موقعیت گل بسازد، ۲ بار توپ گیری کند و ۸۵ درصد پاس هایش را به درستی به مقصد برساند. او پس از بازگشتش به میادین و نمایش خیره کننده اش، ان هم پس از مدتها مصدومیت گفت:

“من خیلی از حضور در بازی امشب خوشحال شدم و باعث افتخارم بود که جلوی همچین هواداران فوق العاده ای بازی کنم. از بابته پیروزی له دست امده بسیار فرخنده هستم”

d1d8588d0c174da5afcf296e8502b59b

در ادامه به پاول پوگبا میرسیم، او بیش از هر بازیکن دیگری در زمین دوندگی داشت و خیلی فعال بود. پوگبا توانست ۴ شوت به سمت دروازه فاینورد بزند، ۲ دریبل موفق داشته باشد و یک موقعیت گل عالی درست کند، او ۳ بار توپ را از حریف پس گرفت و ۲ بار قطع توپ کرد. البته پوگبا در نتوانست بیشتر از ۲۰ درصد تکل های خود را به درستی بزند اما در نبرد های تن به تن ۱۰۰ درصد موفق بود. بر خلاف شب پر مشغله وی او در فضای مجازی تنها به همین یک جمله بسنده کرد و به هواداران خود این چنین گفت:

خیلی از برد به دست امده خوشحالم. ایول بچه ها.

photo_2016-11-25_16-07-18

نوبتی هم باشد نوبت انتونی والنسیا ستاره این روزهای منچستر است، او بار دیگر توانست نمایش قابل قبولی از خود نشان میدهد و انتظار میرود در بازی یکشنبه شب نیز فیکس باشد. او در صحفه اینستاگرام خود نیز به این موضوع اشاره کرد و نوشت:

 

سه امتیاز مهم را به دست اوردیم، حالا زمان ان رسیده که جشن و پایکوبی را تعطیل کنیم و به بازی یکشنبه تمرکز کنیم.

photo_2016-11-25_16-07-09

بازی دیشب برای همه بازیکنان تیم بازی خوب و نوید بخشی بود و توانست اعتماد به نفس انها را پس از چند بازی نا امید کننده افزایش دهد. اما خاصیت این مسابقه برای لوک شااو دو چندان بود و او بیشتر از هر بازیکن دیگری سعی داشت بهترین عملکرد خود را در زمین نمایش دهد. همین دو هفته پیش بود که مورینیو به شدت او و والنسیا را به علت تمایل و انگیزه نداشتن برای بازی کردن سرزنش کرد و بسیار انها را در محفل عمومی خفت داد. این بازی اولین بازی لوک شاو پس از ان ناخوشایندی بود و طبیعی بود که او بیش از هر بازیکن دیگری نیاز داشت تا اعتماد مورینیو را بار دیگر به سوی خود جلب کند.

لوک شاو در بازی دیشب توانست ۴ بار توپ را از حریف باز پس بگیرد و ۱ بار نیز ان را قطع کند، او در ۶۷ درصد از نبرد های تن به تن توانست پیروز باشد و ۹۰ دقیقه کامل در زمین حضور داشته باشد. عملکرد وی همانطور که در نمودار زیر پیدا است، در طول بازی بهتر و بهتر میشده و به همین منظور میتوان او را از همین الان در ترکیب مورینیو برای بازی یکشنبه دید.

capture

لوک شاو نظر خود را پس از بازی اینگونه بیان کرد:

دلم برای حس و حال الدترافورد تنگ شده بود، بازی خیلی خوبی بود و ۳ امتیاز حیاتی به دست امد. دوست دارم به وین رونی هم به دلیل شکستن یک رکورد دیگر تبریک بگویم.

photo_2016-11-25_16-07-06

این بود واکنش بازیکنان منچستر در فضای اجتماعی. سرانجام در پایان نظر پاول اسکولز کبیر را در مورد نمایش دیشب وین رونی میخوانیم:

این دستاورد برگی برای رونی و کل تیم بود. همه اعضا منچستریونایتد به شگفت انگیز بودن وین رونی اگاه هستند.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *