واکنش در لحظه ی برونو فرناندز به گل پیروزی بخش اسکات مک تومینای

اسکات و برونو از روی نیمکت به زمین آمدند تا به منچستر یونایتد کمک کنند تا وستهم را در جام حذفی شکست دهد.

یونایتد فنز – گل مک تومینای در نیمه ی اول وقت های تلف شده در برابر وستهم، شیاطین سرخ را به یک چهارم نهایی جام حذفی رساند. هافبک یونایتد در سومین بازی متوالی خود گلزنی کرد تا تعداد کل گل هایش با پیراهن منچستر یونایتد به عدد هفت برسد.

این گل یک گل بسیار خوب بود. وی با ورود به محوطه جریمه، پاس رشفورد را با یک والی زیبا به تور دروازه ی حریف چسباند. قبل از اینکه رشفورد از ضربه ی اسکات با واژه ی “فوق العاده” تعریف کند، او زانو زد و هم تیمی هایش دورش جمع شدند.

برونو فرناندز در تحسین خود کمی خودمانی تر بود و گفت: “لعنتی اون توپ برای من بود.” منظورش این بود که رشفورد با پاس کات بک خود، قصد داشت توپ را به او برساند و مک تومینای مداحله کرده است.

بدون شک این حرف شوخی بوده است، زیرا فرناندز قبلا در بازی در برابر لیدز نیز توانایی جدید اسکات برای گل زدن را تمجید کرده بود. برونو با ارسال یک کامنت در پیج اینستاگرام مک تومینای گفته بود:

فوتبال واقعا چیز عجیبی است. آفرین اسکاتینالدینیو!

این زوج به طور واضح رابطه ی خوبی دارند. هافبک اسکاتلندی در ماه مارس گذشته و تنها یک هفته پس از ورود بازیکن پرتغالی به منچستر یونایتد از اسپورتینگ لیسبون، بدین صورت به تعریف و تمجید وی پرداخته بود:

برونو بسیار پرتوقع است. او شماره ی دهی است که فقط توپ را می خواهد، اما بسیار هیجان انگیز و خوشایند است. برونو شخصیتی دارد که یونایتد به آن نیاز دارد.

منبع: ManchesterEveningNews

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 11 =