واکنش تحسین برانگیز برونو فرناندز بعد از تعویض مقابل کلوب بروخه
واکنش تحسین برانگیز برونو فرناندز بعد از تعویض مقابل کلوب بروخه

واکنش تحسین برانگیز برونو فرناندز بعد از تعویض مقابل کلوب بروخه

یونایتدفنز- عوامل باشگاه منچستریونایتد از واکنش برونو فرناندز بعد از تعویض خوشحال شدند. 

 

به گزارش MEN برونو فرناندز به یکی از بازیکنان محبوب در منچستریونایتد تبدیل شده و بعد از تعویضش مقابل کلوب بروخه یک اثرگذاری جدید همراه با اوله گنار سولسشر خلق کرده است. هافبک منچستریونایتد بعد از تعویضش قبول نکرد به رختکن برود تا بتواند ادامه بازی را از کنار زمین تماشا کند.

 

این هافبک ۲۵ ساله در دقیقه ۶۵ با جسی لینگارد تعویض شد و به او گفته شده بود که به رختکن برود ولی او در کنار زمین ماند تا شاهد دو گل فرد که باعث تثبیت پیروزی قاطعانه منچستریونایتد شده بود, باشد.

 

سولسشر دنیل جیمز را در بین دو نیمه و اسکات مک تومنی را در دقیقه ۷۲ با میسون گرینوود تعویض کرد و هر دو آن ها را به رختکن فرستاد ولی برونو فرناندز بر خلاف آن ها با وجود هوا سرد کنار زمین ماند. سولسشر در این باره گفت:

 

زمانی که من او را تعویض کردم او به طور مشخص نمیخواست بیرون برود. این خیلی مهم است. او عاشق فوتبال است و مقدار زیادی اشتیاق و لبخند دارد. او فقط می خواهد بازی کند و بهتر شود. من تلاش کردم به خاطر هوا سرد او را به داخل رختکن بفرستم ولی به من پاسخ داد که می خواهد بازی را تماشا کند. او عاشق فوتبال است و فوتبال برایش همه چیز است. او یک کمک کننده خیلی بزرگ برای ما بوده است.

https://unitedfans.ir/uploads/images/news/139812/bruno%20fernandes.jpg

یونایتد در هفت بازی اخیر خود شش کلین شیت داشته و بعد آخرین بازی خود در سال ۲۰۱۹ که مقابل برنلی انجام شد, در پانزده بازی ده کلین شیت داشته است.

 

سرخیو رومرو و اریک بایی به جای داوید دخیا و ویکتور لیندلوف در بازی مقابل بروخه به میدان رفتند. سولسشر اطمینان دارد که در حال ساختن دفاع یکپارچه ای است که با دفاع منچستر اوایل دهه نود که شامل پیتر اشمایکل, گری پالیستر و استیو بروس بود, قابل مقایسه باشد. او در این باره گفت:

 

این منچستر یونایتدی هست که به عنوان هوادار دوست دارم ببینم. در این تیم کارهای ترکیبی, پاس های یک ضرب یا دو ضرب, فرار به درون محوطه جریمه و همچنین موقعیت های زیاد می بینیم. ما در اوایل بازی به بروخه دو موقعیت دادیم ولی من همچنان فکر می کنم که ما باید تیمی به این شکل باشیم. حالا ما در هفت بازی شش کلین شیت داشته ایم. این خوب است و اساس چیزی است که باعث می شود دفاعی مثل اشمایکل و پالیستر و بروس داشته باشید.

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

خداحافظی با اد وودوارد داستان منچستریونایتد؛ جانشین او چه کسی خواهد بود؟

به مناسب قطع همکاری اد وودوارد با باشگاه، به بررسی نقش او در منچستریونایتد می‌پردازیم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =