واکنش اوله گانه سولشر به ادعا های فرانک لمپارد در مورد کمک داور ویدئویی
واکنش اوله گانه سولشر به ادعا های فرانک لمپارد در مورد کمک داور ویدئویی

واکنش اوله گانه سولشر به ادعا های فرانک لمپارد در مورد کمک داور ویدئویی

یونایتد فنز- به گزارش ManchesterEveningNews، اوله گانه سولشر واکنشی طولانی نسبت به ادعای سرمربی چلسی که گفته بود کمک داور ویدئویی به منچستریونایتد لطف دارد، نشان داده است. یونایتد در این فصل لیگ برتر تا به اینجا ۱۳ پنالتی کسب کرده و لمپارد در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی، پنالتی کسب شده توسط برونو فرناندز در بازی هفته پیش مقابل آستون ویلا را زیر سوال برده است. او گفته بود:

ما دیدیم که برونو فرناندز مقابل آستون ویلا حرکتی انجام داد که شبیه به خطای پنالتی باشد، در صورتی که شاید حتی پنالتی هم نبود. 

همچنین گل تساوی بخش جردن آیو، بازیکن کریستال پالاس، در برابر منچستریونایتد نیز به علت آفساید میلی متری اش مردود اعلام شد. سرمربی تاتنهام، خوزه مورینیو، نیز معتقد است که یونایتد شانس زیادی با کمک داور ویدئویی دارد.

شیاطین سرخ از تصمیم داور مبنی بر بدون اخطار گذاشتن خطای شدید هافبک ساوتهمپتون، اوریول رومئو روی میسون گرینوود متعجب شدند، و سولشر نیز آماده پاسخ دادن به فرانک لمپارد بود. سرمربی منچستریونایتد گفت:

چقدر وقت برای صحبت داریم؟ من می توانم ساعت ها اینجا بنشینم و در مورد این موضوع صحبت کنم. به نظر می رسد روایتی وجود دارند و بعضی مردم می خواهند روی کسی که تصمیم گیرنده است تاثیر بگذارند. شنیده ام بعضی ها راجب شانس صحبت می کنند، که ما بیشتر از بد شانسی هایمان، خوش شانسی داشته ایم.

نمی خواهم مانند یک سرمربی خاص راجب حقایق صحبت کنم، اما اگر به تصمیمات واقعی نگاهی بیندازید، متوجه می شوید زمانی که در آفساید هستید، خب در آفساید هستید، و این کاملا واضح است. 

اوله ادامه داد:

بیایید در مورد خوش شانسی صحبت کنیم. پنالتی ای که در دقایق آخر بازی مقابل تاتنهام باید برای ما گرفته می شد، گرفته نشد، آن پنالتی می توانست دو امتیاز به ما بدهد. حالا بیایید در مورد کارت قرمزی صحبت کنیم که به اوریول رومئو داده نشد، او کم مانده بود میسون را فلج کند. آن خطا کارت قرمز داشت و می توانست در طول بازی به ما کمک کند.

مارک نوبل باید در شکست ما مقابل وستهم اخراج می شد. دارم در مورد تصمیماتی صحبت می کنم که به ضرر ما گرفته شده اند ولی چون به ضرر ما هستند، کاملا صحیح می باشند. بنابراین این من هستم که باید در مورد تصمیمات داور در زمین بازی که بر علیه ما گرفته می شوند، شکایت داشته باشم. 

مرد نروژی شیاطین سرخ در نهایت گفت:

داستان هایی در این رابطه وجود دارد اما ما باید روی بازی خود تمرکز کنیم و اجازه دهیم سایر افراد راجب آنها صحبت کنند. نمی خواهم بیش از حد وارد این بحث شوم زیرا ممکن است دچار دردسر شوم! امیدوارم که حالا دچار دردسر نشده باشم. 

من از این بابت بسیار آرام هستم و داوران نیز باید تصمیمات بی طرفی اتخاذ کنند و به هیچ وجه تحت تاثیر هرگونه احساسات قرار نگیرند. بنابراین فکر نمی کنم آنها سخنان لمپارد را بخوانند. 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

اوله: پوگبا بازیکن بزرگی برای ماست؛ بازیکنان تشنه موفقیت هستند

سولشر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با برنلی حاضر شد. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =