خانه / هیچکدام / والنسیای اسپانیا به دنبال جذب روخو

والنسیای اسپانیا به دنبال جذب روخو

با توجه به بازی های درخشانی که اخیرا روخو در ترکیب تیم منچستریونایتد انجام داده است، مورد توجه چند باشگاه مطرح اروپایی قرار گرفته است.

یونایتد فنز- والنسیا قصد به خدمت گیری مدافع منچستریونایتد مارکوس روخو را دارد. این تیم اسپانیایی امیدوار است تا این مدافع پر تحرک و همه کاره ی منچستریونایتد را به خدمت بگیرد چرا که منچستریونایتد بسیار نزدیک به عقد قرارداد با مدافع میانی بنفیکا ویکتور لیندلوف به ارزش ۳۸ میلیون پوند است.
مدیر ورزشی والنسیا خسوس گارسیا پیتارچ در انگلیس بوده است و سعی داشته تا مدیربرنامه های روخو را ترغیب کند تا باعث انتقال او به والنسیا شوند.

manchester-united-v-spurs

والنسیا در نظر دارد ۱۴ میلیون پوند برای این بازیکن بپردازد ولی با توجه به احیا شدن دوباره روخو و بازگشت به ترکیب اصلی به نظر نمیرسد منچستریونایتد قصد فروش او را داشته باشد.
سرمربی منچستریونایتد ژوزه مورینیو او را تحسین و ستایش کرده است و پیشنهاد هایی از لیگ چین را برای نگه داشتن او در باشگاه رد کرده است. روخو از زمانی که در سال ۲۰۱۴ از باشگاه اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست ۷۶ بازی برای منچستریونایتد انجام داده است. او در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز بازی های خوبی برای تیم ملی آرژانتین انجام داد و از آنجا بود که مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *