پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / وارن جویس به پاول پوگبا هشدار داد

وارن جویس به پاول پوگبا هشدار داد

مربی سابق منچستر یونایتد، وارن جویس فردا تیم خود ویگان را در چارچوب رقابتهای جام حذفی به اولدترافورد می آورد.

یونایتد فنز – به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، به پاول پوگبا هشدار داده شد که نگذارد القاب خارج از زمین، او را از مسیر ماموریت وی در تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان، خارج کند. مربی سابق این بازیکن فرانسوی، وارن جویس فردا با ویگان در چارچوب رقابتهای جام حذفی به اولدترافورد باز خواهد گشت. سرمربی ویگان، جویس در سالهای آغازین پوگبا بعنوان سرمربی تیم رزرو یونایتد، پیش از آنکه این هافبک جوان به مقصد یوونتوس تیم را ترک کند، وی را هدایت می کرد. حال او برای شاگرد سابقش، در پی بازگشت وی به باشگاه، در ازای انتقالی با رکورد جهانی، هشداری دارد. حضور بی امان پوگبا در شبکه های اجتماعی، نقش های تجاری و عرصه مدلینگ بدین معنی است که او تقریبا برای فعالیت های خارج از زمین نسبت به نمایش های داخل زمین خود، تیترهای بیشتری را اشغال کرده است. وقتی از جویس سوال شد که آیا این امور می توانند مانع از رسیدن او به هدف بهترین بازیکن جهان شدن شوند، گفت:

این واقعا به خود او بستگی دارد. بستگی به او دارد که به داشتن آن مدل موهای احمقانه اش ادامه دهد و درگیر القاب بسیار زیادی در خارج از زمین شود. بستگی به آنچه که انجام می دهد دارد و این مرا منتقد او می کند. اما شما نمی توانید به یاد بیاورید که پاول اسکولز و رایان گیگز خیلی از این کارها انجام داده باشند.

وی در اشاره به جدال فردا، به شوخی گفت:

گمان میکنم من همین الان صحبت های تیمی را برای آنها انجام دادم. میشه یه لطفی به ما کنید و بیخیال این یکی بشید.

علاوه بر این هشدار، جویس هدف پوگبا برای بهترین شدن را تحسین کرد. وی اضافه کرد:

او همیشه این هدف را داشت، چه بهترین باشد یا نباشد، او میخواست که بهترین بازیکن جهان شود. صریحا این را بیان کرد و معیارهایش را این چنین قرار داد تا سعی کند و انجامش دهد. او همیشه این نیروی درونی و باور را در خود داشت که بخواهد این کار را انجام دهد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *