دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / هوینس: شوان اشتایگر باید از منچستر انتقام بگیرد

هوینس: شوان اشتایگر باید از منچستر انتقام بگیرد

اولی هوینس معتقد است باستین شوان اشتایگر باید منچستر را به دلیل رفتار زشت انها با او مجازات کند…

یونایتدفنز – باستین شوان اشتایگر در سال ۲۰۱۵ از بایرن مونیخ جدا شد و به منچستر یونایتد فن خال پیوست اما هیچوقت نتوانست مانند دوران خود در بوندسلیگا در الدترافورد بدرخشد و بیشتر بازی ها را از روی سکو پیگیری کرد.

حال هوینس رئیس باشگاه بایزن مونیخ که به تازگی از زندان بازگشته و دوباره روی صندلی ریاست بایرن نشسته مدعی شد که باستین باید از منچستری ها انتقام بگیرد. او گفت:

اگر جای شواینی بودم تا اخرین روز قراردادم خونه یونایتد را میمکیدم و کاری میکردم انها خون بالا بیاورند و سپس از انجا میرفتم. اصلا به تمرینات نمیرفتم و با خیاله راحت به گلف و تنیس با همسرم مشغول میشدم تا باشگاهی مثل یونایتد را به دلیل رفتار بدش مجازات کنم.

وی همچنین افزود:

طبقه انچه که من شنیده ام او به بازنشستگی نزدیک است و به همین دلیل فکر نمیکنم با بازگرداندن او به بایرن لطفی در حق او یا خود ما کرده باشم و این خرید هیچ منفعتی برای دو طرف ندارد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *