هواداران منچستر یونایتد پس مشاهده مدل موی پوگبا، گمانه پردازی هایی کردنند
هواداران منچستر یونایتد پس مشاهده مدل موی پوگبا، گمانه پردازی هایی کردنند

هواداران منچستر یونایتد پس مشاهده مدل موی پوگبا، گمانه پردازی هایی کردنند

یونایتد فنز – هواداران منچستر یوناتید حدس هایی مبنی بر امضا قراردادی جدید با منچستر یونایتد پس از مشاهده مدل موی جدید پوگبا میزنند. چهار سال پیش، روز یکشنبه منچستر بر سر پوگبا قراردادی به مبلغ ۸۹ میلیون پوند بست و او را از ایتالیا به الترافورد فراخواند.

 

با اینکه پوگبا تا به حال توانسته است جام اتحادیه و لیگ اروپا را در سال ۲۰۱۷ کسب کند، اما عموم هواداران گمان میکنند که پوگبا نتوانسته به خوبی یوونتوس، برای شیاطین سرخ نیز بازی کند. با وجود برونو فرناندز و پوگبا هواداران نسبت به عملکرد موفق این جناح خوش بین هستنند.

 

با این وجود که یک سال زمان تا اتمام قرارداد فعلی پوگبا با منچستریوناتید مانده و شیاطین سرخ نیز تمایل به همکاری مجدد با پوگبا در فصل آینده را دارند، آینده پوگبا باز هم نامعلوم می باشد. این بازیکن تابستان گذشته تمایل به ترک تیم را داشت اما این قرارداد به خود جامه عمل نپوشاند. هواداران بر این عقیده اند که پوگبا به دلیل وجود فضایی مثبت که عموم آن نیز به علت حضور سولشر می باشد، نسبت به قبل خیلی خوشحال تر است.

پیش از اتمام لیگ اروپا در آلمان، پوگبا موهایش را همانند چهار سال پیش که وارد منچستر شده بود، کوتاه کرده است و همین امر مسبب شد تا بسیاری فکر کنند که وی به همکاری با منچستر یوناتید ادامه خواهد داد. گمانه زنی ها درباره با آینده این بازیکن همچنان ادامه دارند اما سولشر عقیده دارد که وی در الترافورد میماند.

 

پوگبا همان مدل مویی را دارد که هنگام ورود به منچستر یونایتد داشته است، خودتان معنی اش را می دانید.

 

 

این مدل موی پوگبا یعنی قراردادی جدید را امضا میکند؟

 

این همان مدل موی است که در هنگام امضا قرارداد با ما داشته است، قراردادی جدید در راه است

 

مدل موی جدید پوگبا همان مدلی هست که قبلا هنگام امضا قرارداد با ما داشته است، قراردادی جدید در راه است

 

سولشر در همین باره بیان داشت:

از زمانی که پوگبا از دوره مصدومیت بازگشته خیلی سخت تلاش می کند، بسیار خوشحال است و خوب بازی می کند و این باعث خوشحالی ما می گردد. من مطمئنم که بهترین بازی های او را در فصل های آتی مشاهده خواهیم کرد. من نیز مشتاق به دیدن پیشرفت وی در این تیم هستم. از آنجایی که وی در ۲۷ سالگی اش به دوران اوج خود می رسد میتواند یکی از بهترین ها باشد و نقشی اساسی ایفا کند.

۰

درباره ی overcast

مطلب پیشنهادی

اسکولز: دخیا مشکل بزرگ منچستریونایتد است

پل اسکولز اسطوره شیاطین سرخ دوباره به انتقاد از داوید دخئا پرداخته است. ۰

۲ دیدگاه

  1. مبارکه میبینم سانچو رو از دست دادیم ولی جان من گریلیش رو بگیرین داریم میریم لیگ قهرمانان دستمون خالی نباشه حالا ۱۵۰ تا هزینه بدین ۲ یا ۳ تا بازیکن خوب بگیریم که یکیش دفاع راست هست خدا کنه درست خرید کنه اگه انجام نداد برایه زمستان دیگه این اسکول بازی رو در نیاره

    ۰
  2. ولی گریلیش رو از دست ندیم با ۱۰۰ تا تو زمستان تو پاچمون کنن برد هم جلوی کپن هاگن مبارک

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + بیست =