هواداران منچستریونایتد در دو صحنه تفاوت بین داوید دخئا و دین هندرسون را تشخیص دادند

داوید دخئا همچنان مورد اعتماد ترین دروازه بان اوله گونار سولشر در منچستریونایتد است اما دین هندرسون او را تحت فشار قرار می دهد.

یونایتد فنز – هواداران منچستریونایتد تفاوت اساسی بین نحوه مقابله هندرسون و دخئا با توپ های ارسالی به محوطه جریمه را پیدا کرده اند.

هندرسون هفته گذشته مقابل رئال سوسیداد درون دروازه ایستاد و دخئا برای بازی با نیوکاسل در روز یکشنبه سنگربان یونایتد بود و هواداران متوجه شدند که واکنش دخئا نسبت به یک سانتر تقریباً یکسان در مقابل هندرسون که در اواسط هفته با آن روبرو شد، کاملاً برعکس بود.

در طول مدت حضور در انگلیس، به ویژه در سال های اولیه حضورش در اولدترافورد، گلر اسپانیایی با سانتر های ارسالی به داخل محوطه جریمه مشکل داشته است.

عدم تمایل دخئا به خروج از دروازه برای یک سانتر مقابل نیوکاسل منجر به این شد که یونایتد روز یکشنبه کلین شیت را از دست بدهد.

توپ به هوا بلند شد و مگوایر آنرا با ضربه سرش به جایی فرستاد که آلن سنت ماکسیمین قرار داشت و توپ را از کنار دست دخئا به درون دروازه فرستاد. در حالی که مگوایر بیشترین انتقاد را به خاظر ضربه سر خود متحمل شد، عدم تمایل دخئا به خروج از دروازه توسط هواداران برجسته شده است.

در مقابل، یک سانتر کاملا مشابه برابر سوسیه داد به راحتی توسط هندرسون از منطقه خطر خارج شد، او با این حرکت خود تمام فشار را از روی خط دفاع از بین برد.

پس از برجسته کردن این دو صحنه در Reddit، اینجا میبینیم هواداران یونایتد چه نظراتی داشته اند:

کاربری با نام Reddeviler می گوید:

دخئا باید برای جمع کردن آن توپ بیرون می آمد. آن فقط یک سانتر آهسته در محوطه ۶ شش قدم او بود. این امر باعث ایجاد فشار بر خط دفاع می شود تا علاوه بر برگشتن و ایجاد پوشش، توپ را نیز از منطقه خطر خارج کنند.

هوادار دیگری با نام youhavenoempathy اعتقاد دارد:

من از داوید دفاع کردم و واقعاً شوکه شدم که او برای انجام این کار خروج نکرد. آن یک موقعیت آسان برای دور کردن توپ بود و دخئا فقط آنجا ایستاد و نگاه کرد.

کاربر دیگری با نام tcrz گفت:

این دیوانه کننده است که چطور همین ارسال در بعضی شرایط ممکن است بسیار خطرناک باشد و در موقعیت دیگر به دلیل واکنش دروازه بان کاملاً بی خطر به نظر می رسد.

دیگری به اسم tibles20 می گوید:

من عاشق دخئا هستم اما او اشتباهات زیادی مرتکب شده بنابراین من هندرسون را انتخاب می کنم.

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

شماره پیراهن واران در منچستر یونایتد کدام خواهد بود

منچستریونایتد برای خرید رافائل واران به توافق رسیده است ، اما چه شماره پیراهنی را …

یک دیدگاه

  1. توی تک به تک ترسو توی سانترها هم به شدت متزلزل همش میچسبه به خط دروازه فقط به خاطر حقوق بالاش دارن بش بازی میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =