یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

هواداران منچستريونايتد در دو صحنه تفاوت بين داويد دخئا و دين هندرسون را تشخيص دادند

داويد دخئا همچنان مورد اعتماد ترين دروازه بان اوله گونار سولشر در منچستريونايتد است اما دين هندرسون او را تحت فشار قرار مي دهد.

یونایتد فنز – هواداران منچستريونايتد تفاوت اساسي بين نحوه مقابله هندرسون و دخئا با توپ هاي ارسالي به محوطه جريمه را پيدا کرده اند.

هندرسون هفته گذشته مقابل رئال سوسيداد درون دروازه ايستاد و دخئا براي بازي با نيوکاسل در روز يکشنبه سنگربان يونايتد بود و هواداران متوجه شدند که واکنش دخئا نسبت به يک سانتر تقريباً يکسان در مقابل هندرسون که در اواسط هفته با آن روبرو شد، کاملاً برعکس بود.

در طول مدت حضور در انگليس، به ويژه در سال هاي اوليه حضورش در اولدترافورد، گلر اسپانيايي با سانتر هاي ارسالي به داخل محوطه جريمه مشکل داشته است.

عدم تمايل دخئا به خروج از دروازه براي يک سانتر مقابل نيوکاسل منجر به اين شد که يونايتد روز يکشنبه کلين شيت را از دست بدهد.

توپ به هوا بلند شد و مگواير آنرا با ضربه سرش به جايي فرستاد که آلن سنت ماکسيمين قرار داشت و توپ را از کنار دست دخئا به درون دروازه فرستاد. در حالي که مگواير بيشترين انتقاد را به خاظر ضربه سر خود متحمل شد، عدم تمايل دخئا به خروج از دروازه توسط هواداران برجسته شده است.

در مقابل، يک سانتر کاملا مشابه برابر سوسيه داد به راحتي توسط هندرسون از منطقه خطر خارج شد، او با اين حرکت خود تمام فشار را از روي خط دفاع از بين برد.

پس از برجسته کردن اين دو صحنه در Reddit، اينجا ميبينيم هواداران يونايتد چه نظراتي داشته اند:

کاربري با نام Reddeviler مي گويد:

دخئا بايد براي جمع کردن آن توپ بيرون مي آمد. آن فقط يک سانتر آهسته در محوطه 6 شش قدم او بود. اين امر باعث ايجاد فشار بر خط دفاع مي شود تا علاوه بر برگشتن و ايجاد پوشش، توپ را نيز از منطقه خطر خارج کنند.

هوادار ديگري با نام youhavenoempathy اعتقاد دارد:

من از داويد دفاع کردم و واقعاً شوکه شدم که او برای انجام اين کار خروج نکرد. آن يک موقعيت آسان براي دور کردن توپ بود و دخئا فقط آنجا ايستاد و نگاه کرد.

کاربر ديگري با نام tcrz گفت:

اين ديوانه کننده است که چطور همين ارسال در بعضي شرايط ممکن است بسيار خطرناک باشد و در موقعيت ديگر به دليل واکنش دروازه بان کاملاً بي خطر به نظر مي رسد.

ديگري به اسم tibles20 مي گويد:

من عاشق دخئا هستم اما او اشتباهات زيادي مرتکب شده بنابراين من هندرسون را انتخاب مي کنم.

منبع: Manchester Evening News

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دلخسته
1 سال قبل

توی تک به تک ترسو توی سانترها هم به شدت متزلزل همش میچسبه به خط دروازه فقط به خاطر حقوق بالاش دارن بش بازی میدن

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x