خانه / نقل و انتقالات / هنوز امکان بستن قرارداد برای یونایتد با وینگر اینتر میلان تا پایان شب وجود دارد

هنوز امکان بستن قرارداد برای یونایتد با وینگر اینتر میلان تا پایان شب وجود دارد

اسکای اسپورتس در مورد نقل و انتقالات منچستر یونایتد گزارش می دهد: ایوان پریسیچ ممکن است در ددلاین دی انتقال خود را انجام دهد.

یونایتد فنز – از آنجا که خوزه از جذب وینگر دیگری ناامید شده بود، پریسیچ  در طول تابستان به شدت جهت انتقال به یونایتد با این باشگاه در ارتباط قرار داشت. پیگیری یونایتد برای جذب ملی پوش کروات با وجود درخشش مارسیال در شروع فصل تا حدودی سرد شده بود.

ولی الن اروین گزارشگر اسکای اسپورت اقرار کرد با وجود بیانیه پریسیچ در مورد امضای قرارداد با اینتر هنوز امکان این انتقال تا پایان امشب وجود دارد. اروین می گوید:

“مورینیو اهداف خود را شناسایی کرده بود و به خوبی به همه آنها دست پیدا کرده است.”

” او هنوز به دنبال وینگری همچون پریسیچ است و ممکن هست همچنان این جستجو را ادامه دهد. ولی این روند پس از نمایش شروع فصل تیم بخصوص آنتونی مارسیال کمی کمرنگ شد.”

این در حالیست که آندرس پریرا نوجوان که فصل پیش خود را بصورت قرضی در گرانادا گذراند، ممکن است با یک قرارداد قرضی دیگر با تیم والنسیا به لالیگا بازگردد. اروین در پایان گفت:

” از جمله انتقالات ممکن، ترک پریرا و پیوستن او به والنسیا می باشد.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

گرت بیل به عنوان جانشین رونالدو در رئال مادرید باقی خواهد ماند

هدف طولانی مدت منچستریونایتد جانشین کریستیانو رونالدو در رئال مادرید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *