خانه / مصاحبه / هنریک میخیتاریان به تحسین خرید های جدید منچستریونایتد می پردازد

هنریک میخیتاریان به تحسین خرید های جدید منچستریونایتد می پردازد

هنریک میخیتاریان خرید های این فصل شیاطین سرخ، یعنی لوکاکو، ماتیچ و لیندلوف را تحسین می کند.

یونایتدفنز – دو نفر از بازیکنان جدید منچستریونایتد، روملو لوکاکو و نمانیا ماتیچ در بازی ابتدایی لیگ برتر که روز یکشنبه در اولد ترافولد انجام شد و با برد قاطع ۴ بر صفر یونایتد همراه بود، عملکردی درخشان داشتند.

لوکاکو که با ۷۵ میلیون پوند از اورتون خریداری شد، در اولین بازی اش در لیگ برای منچستریونایتد ۲ گل به رساند. هم چنین نمانیا ماتیچ، هافبک صربی که به ارزش ۴۰ میلیون پوند از چلسی خریده شد نیز بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

و اما بازیکن تازه وارد سوم، ویکتور لیندلوف، مدافع ۳۰ میلیون پوندی باشگاه بنفیکا؛ از آنجاییکه ژوزه مورینیو قصد داشت به او استراحت بیشتری بدهد تا با شرایط لیگ جزیره بیشتر سازگار شود این مدافع سوئدی را در ترکیب تیم قرار نداد.

در ابتدا درباره ی نمایش ماتیچ از میخیتاریان سوال شد؛ او می گوید :

این فقط ماتیج نبود. من می خواهم به همین خوبی به دو بازیکن جدید دیگرمان نیز اشاره کنم. لیندلوف و لوکاکو!

آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند. من فکر می کنم آنها بازیکن منچستریونایتد هستند. ماتیج کار بزرگ و مهمی را در زمین انجام می دهد. او تلاش می کند که تمام توپ ها را جمع کند و پوشش دهد. او از نظر دفاعی کار بسیار بزرگی انجام می دهد.

لوکاکو گلهایش را به ثمر رساند و لیندلوف نیز هنوز نیاز به زمان دارد تا خودش را نشان دهد. بنابراین من می خواهم بگویم که همه ی این بازیکنان، خوب هستند و می خواهند به ما کمک زیادی بکنند.

ماتیچ در فصل قبل یک مهره ی کلیدی برای چلسی بود که به آنها کمک کرد که قهرمان شوند و میخیتاریان اقرار می کند که از فروختن ماتیچ توسط چلسی شگفت زده شده است!

بازیکن ملی پوش ارمنی در ادامه می گوید :

البته که شگفت زده شدم! اما از همزمان بسیار خوشحال هستم که ما او (ماتیچ) را داریم.

شیاطین سرخ فصل قبل جام اتحادیه و لیگ اروپا را بردند، ولی آنها برای چالش قهرمانی لیگ جزیره آماده اند و امیدوارند که بنوانند مجددا پس از سه سال قهرمان لیگ شوند.

میخیتاریان ادامه می دهد :

به عنوان یک بازیکن و برای باشگاه، شما همیشه در حال افت و خیز هایی هستید!

من فکر می کنم که در چند سال اخیر، باشگاه کمی افول کرده بود ولی از سال قبل و نیز امسال من امید دارم که دوباره شاهد بازگشت مقتدرانه ی  منچستریونایتد باشیم.

ما همگی تلاش می کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم تا باشگاه را به سطحی که قبلاً بوده است بازگردانیم. این همیشه دشوار است، اما ما خواهیم جنگید و بهترین خواهیم بود.

درباره ی امیر میرزایی

امیر میرزایی
من امیر میرزایی هستم. دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف و طرفدار سرسخت منچستر یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

خروج منچستریونایتد از رقابت برای جذب ساویچ

به نظر میرسد با وجود تمدید قرارداد فلینی و مبلغ بالای درخواستی لاتزیو منچستریونایتد دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *