هندرسون: کاملا هیجان زده هستم، برای رسیدن به این جایگاه سال ها سخت تلاش کردم
هندرسون: کاملا هیجان زده هستم، برای رسیدن به این جایگاه سال ها سخت تلاش کردم

هندرسون: کاملا هیجان زده هستم، برای رسیدن به این جایگاه سال ها سخت تلاش کردم

یونایتد فنز – دین هندرسون ستاره ی آینده دار شیاطین سرخ در مصاحبه ی خود از عطش کسب جام با یونایتد و بازی کردن برای تیم ملی انگلستان سخن گفت.

 

دین اظهار داشت:

خانواده من احساس غرور می‌کنند. آن ها می دانند که از ۱۴ سالگی در منچستریونایتد بوده ام و یونایتد جایی است که می‌خواهم باشم. امروز برای آن ها روزی خاص است و برای من هم ماندگار خواهد بود. رویای من در نهایت به حقیقت تبدیل شد.
 
تلاش بسیاری کردم و راه های زیادی را تجربه کردم که به اینجا برسم. در حال حاضر به قدم بعدی خود فکر میکنم و قطعا اولین بازی با پیرهن منچستر چیزی است که در نظر من است. بسیار خوشحالم و این حس را فراموش نخواهم کرد.
 
همیشه دوست داشتم که با منچستر جام های زیادی کسب کنم. من یک بازیکن جوان جاه طلب هستم. امیدوارم که به زودی این قهرمانی ها شروع شود.
 
هندرسون درمورد دوعت شدن به تیم ملی و رقابت با داوید دخئا نیز گفت:
بازی کردن با پیرهن تیم ملی انگلیس هم یک تجربه خاص برای من خواهد بود و این مسئله چیزی است که همیشه به دنبالش بودم. در حال حاضر فقط میخواهم به تلاش خود ادامه دهم زیرا میدانم نوبت من هم روزی فرا خواهد رسید.
 
داوید دخیا دوران فوق العاده ای در یونایتد داشته و چند وقت پیش من نیز با خودم فکر میکردم که اگر بتوانم این کار را بکنم خیلی به خودم افتخار خواهم کرد.
 
به همین دلیل کسب تجربه در کنار دخیا و دو دروازه بان دیگر باشگاه برای من بسیار خوب خواهد بود. نمی‌توانم برای این کار صبر کنم.
 
۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

سر الکس فرگوسن از بزرگ ترین ترس خود هنگام خونریزی مغزی اش می گوید

مرد افسانه ای منچستر یونایتد فاش کرد که بزرگترین ترسش پس از خونریزی مغزی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 12 =