خانه / هیچکدام / هشدار کلوپ به منچستر یونایتد و منچستر سیتی

هشدار کلوپ به منچستر یونایتد و منچستر سیتی

یورگن کلاپ معتقد است امضای قرارداد با نامهای بزرگ هرگز موفقیت را تضمین نخواهد کرد

به گزارش یونایتد فنز و به نقل ازThe Sport Review او به منچستر یونایتد و منچستر سیتی هشدار داد قرار داد امضا کردن آنها با نامهای بزرگ هرگز دلیلی بر موفقیت آنها در فصل پیش رو نیست.این در حالیست که از تابستان و زمانی که ژوزه مورینیو به صورت رسمی به منچستر پیوست او درگیر بازار نقل و انتقالات قرار گرفته و تاکنون یک مدافع ،یک مهاجم و یک هافبک بازیساز به نامهای اریک بیلی،زلاتان ابراهیمویچ و هنریک میختاریان را جذب کرده.منچستر سیتی نیز بیکار نمانده و درحال آماده سازی تیمی برای مربی جدیدشان پپ گواردیولا است و تا کنون با نولیتو،ایلکای گوندوگان و الکساندر زینچنکو قرارداد امضا کرده اند.
سرمربی لیورپول که در حال آماده سازی تیمش برای اولین فصل کامل خود در این تیم است .این مربی آلمانی معتقد است امضای قرارداد با نامهای بزرگ موفقیت هیچ تیمی را تضمین نخواهد کرد.
او به روزنامه The Telegraph گفته است:

در حال حاضر کسی به بازی زیبای ما در فصل پیش فکر نمی کند و همه آنها تنها در مورد این می اندیشند که منچستر یونایتد فلان نام بزرگ را خریده و یا به دیگر چهره بزرگ در حال مذاکره است و یا منچستر سیتی با دیگر بازیکن قرارداد امضا کرده و یا ما بدنبال خرید یک چهره دیگریم”اما آیا اسامی مهمند؟”این مسئله اساسی است.

لیورپول فصل پیش در رتبه ۸ جدول قرار گرفت و جایگاه اروپاییش را از دست داد و یورگن کلاپ از ماه اکتبر جانشین برندون راجرز شد.

درباره ی سعید یزدانی

سعید یزدانی
glory glory man united من سعید هستم و بیش از 20 ساله عاشق منچسترم و اسطوره و الگوی من سرالکس فرگوسنه کبیره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *