خانه / خبر اسلایدی / هشدار برای منچستر یونایتد جهت انتقال بزرگ

هشدار برای منچستر یونایتد جهت انتقال بزرگ

تابستان گذشته آنتوان گریزمان به طور صریح علاقه خود را برای پیوستن به یونایتد بارها در رsانه های مختلف اعلام داشت، اما از حالا به بعد شرایط ممکن است کمی پیچیده شود.

یونایتد فنز – اتلیتیکو مادرید در کاهش محرومیت خود نا موفق بود و بالاجبار دستمزد گریزمان را برای ماندن در باشگاه افزایش داد و به همین منوال بند آزاد سازی وی نیز به ۲۰۰ میلیون یورو رسید، هر چند در تابستان آینده این مبلغ به وضعیت قدیم یعنی همان ۱۰۰ میلیون یورو بازخواهد گشت. اکثر هواداران یونایتد بر این باور هستند که انتقال وی روال عادی خود را طی خواهد نمود و با وجود خرید های مورینیو امیدوارند به زودی شاهد حضور وی در جمع شیاطین سرخ باشند.

دلایل و انگیزه های بسیاری پشت این قرارداد وجود دارد که اطمینان زیادی برای هواداران و دست اندرکاران ایجاد می کند، اما چندیست که این موضوع وضعیتی حساس به خود گرفته است چرا که بر اساس ادعای رسانه ی کاتالان ها، بارسلونا نیز علاقه زیادی برای جذب این ستاره فرانسوی نشان داده و همین امر باعث نگرانی مسئولین یونایتد گردیده است.

Mundo Deportivo اضافه می کند که توافقی بین این باشگاه و آنتوان صورت گرفته که احتمال این انتقال را بیش از پیش افزایش می دهد. اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، که البته ادعای بسیار بزرگیست ، یونایتد می بایست برای دست یابی به اهداف خود نیرو و توان بیستری به کار بندد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ملاقات مدیربرنامه ی دارمیان و مسئولان یووه در میلان

با تایید مدیر برنامه های دارمیان پروسه ی انتقال وی به یوونتوس در مراحل پایانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *