مگوایر: می خواهیم در بازی با اورتون به پیروزی برسیم؛ کسب جام ها برای ما اهمیت بسیاری دارد

مصاحبه کاپیتان منچستریونایتد، هری مگوایر، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – مدافع شیاطین سرخ در مورد گلزنی اسکات مک تومینای و سایر گلزنان در دیدار با لیدز یونایتد گفت:

شما در ماه های اخیر دیده اید که ما چقدر به خط جلوی خود یعنی رشفورد و برونو تکیه کرده ایم، گلزنی برای اسکات اتفاق فوق العاده ای بود. او عالی بود، یکی از بهترین عملکرد هایی بود که توسط هافبک وسط هایی که در کنار آنها بازی کرده ام دیدم.

اسکاتی لایق زدن آن دو گل بود و رفتن نام ویکتور در میان لیست گلزنان بازی هم اتفاق خیلی خوبی بود، این چیزی است که ما بر روی آن کار کرده ایم، یک اثر گذاری عالی از سوی آنتونی در تیر نزدیکتر.

پراکندگی گلزنان خیلی خوب است، ما می دانیم که گل هایی زده ایم و این شبی فوق العاده برای بازیکنان بود که گلزنی کنند. اما مهم تر از آن این است که همه از عملکردی که داشتیم، یعنی شش گلی که زده شد و کسب سه امتیاز، خوشحال بودند.

وی پیرامون ادامه راه و هدف گذاری بازیکنان بیان کرد:

ادامه دادن نوار پیروزی ها و همچنین مراقبت از امتیازهای جمع آوری شده مهم است. شما در پی سایر نتایج می توانید خود را بالا بکشید. اگر به بردن و کسب سه امتیاز ادامه دهید خود را در نقطه مطلوب یا جایگاهی نزدیک به آن مشاهده خواهید کرد.

همانطور که گفتم ما کار را تمام شده نمی دانیم. برتری مهمی را برابر لیدز به دست آوردیم اما به پیشرفت در موارد زیادی نیاز داریم تا در انتهای فصل خود را در حال به چالش کشیدن عناوین ببینیم. این چیزی است که ما باید برایش هدف گذاری کنیم.

هری مگوایر، مدافع تیم ملی انگلیس، ادامه داد:

امسال راه بسیار باز است. حواسمان هست که اکنون نگاهمان به جدول نباشد، الان من نمی توانم به شما بگویم که کجای جدول هستیم. ما بازی به بازی پیش می رویم. ما به عنوان یک گروه داریم به این درک می رسیم که هر بازی چقدر مهم است.

برای رسیدن به موفقیت، شما نمی توانید امتیازات را از دست بدهید یا به جنگیدن ادامه ندهید. پس این تلاش و عملکرد است که شما باید از آن مراقبت کنید چرا که عملکرد شما در طول فصل در آخر به شما امتیازی می دهد که لیاقتش را داشته اید.

بازیکن ۲۷ ساله درباره نگرش تیم اظهار داشت:

فصل همچنان ادامه دارد. فکر می کنم پس از سه یا چهار بازی ابتدایی می دیدید که مردم می گفتند شروع ما چقدر بد بوده است و اکنون می شنوید که آن ها می گویند ما در حال به چالش کشیدن عنوان قهرمانی هستیم. فوتبال همین است.

ما باید به کاری که می کنیم پایبند بمانیم و به پیشرفت در زمین تمرین و بازی ادامه دهیم و ببینیم این مارا به کجا می رساند. قطعا پیروزی بزرگی در برابر لیدز بدست آوردیم اما یک بازی مهم دیگر در پیش داریم که منتظرش هستیم.

مگوایر، بازیکن شیاطین سرخ، در مورد قهرمانی و کسب جام، گفت:

این واقعا برای ما مهم است که این فصل تلاش کنیم که دستمان به جام برسد. چیزی که از این باشگاه انتظار میرود قهرمانی است، و ما با اعتماد به نفس کامل، که از بازی اخر هفته بدست آوردیم، پای به این بازی پیش رو میگذاریم.

ما باید بردن جام ها را شروع کنیم، در طول دو یا سه سال گذشته قهرمان نشده ایم و این مهم است. جام اتحادیه برای ما اهمیت دارد، چرا که اعتماد بنفس و خود باوری ما را می سازد. بازی مهمی است، ما می رویم که تلاش کنیم و بازی را ببریم‌.

وی در نهایت از بازی با اورتون صحبت کرد:

می دانیم که رفتن به گودیسون پارک و پیروزی در آنجا چقدر سخت است. ما در بازی قبلی خوب بودیم هر چند که همانند بسیاری از بازی های خارج از خانه مان ابتدا از حریف عقب افتادیم. ما از آن نتیجه اعتماد به نفس گرفتیم، می دانیم که اگر به توانایی های خود تکیه کنیم و به آنجا برویم می توانیم برنده باشیم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =