هری مگوایر: به دنبال ارائه یک نمایش فوق العاده و پیروزی مقابل لایپزیش هستیم

صحبت های کاپیتان منچستریونایتد، هری مگوایر، در آستانه بازی با لایپزیش را، می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – مدافع انگلیسی شیاطین سرخ در مورد بازی با لایپزیش و بازی های قبل، گفت:

با برگرداندن بازی های خارج از خانه از شکست، شخصیت خوبی را از خود نشان داده ‌ایم. لایپزیش در خانه خود حریف قدری است اما ما به خود ایمان داریم. عملکرد خوبی داشته ایم بنابراین اهمیتی به بی ثباتی نتایج نمی دهیم. در بازی مقابل اورتون و ساوتهمپتون نیز شروع خوبی داشتیم اما در بازه زمانی بدی گل خوردیم.

مگوایر پیرامون این بازی ادامه داد:

به سختی در تلاش هستیم. اخیرا ثبات بهتری داشته ایم. آماده بازی هستیم. برای شرکت در بزرگ ترین بازی ها به این تیم پیوسته ام. این نشانگر نمایان شدن بازیکنان بزرگ در بازی های بزرگ است. بازی امشب همانند بازی فصل پیش مقابل لستر سیتی است که برای صعود به لیگ قهرمانان می بایست پیروز می شدیم.

ما امروز در مورد آن صحبت کردیم. ما می خواهیم بازی را ببریم. ما همانطور که در هر بازی برای برد می رویم در این بازی نیز به دنبال پیروزی هستیم.

وی راجع به پیشرفت تیم بیان کرد:

ما به عنوان بازیکن این احساس را داریم. از زمانی که من به تیم پیوستم پیشرفت ثابت بوده است و ما بهتر می شویم. این باور خیلی بیشتر از زمانی است که من پیوستم. من همیشه اعتقاد دارم که ما می خواهیم گل بزنیم.

شما با بازیکنان بهتر، بازی های بهتری می کنید، این فقط یک واقعیت است. این یک چالش است ، چالشی که ما می خواهیم درگیر آن شویم ، اما حتی به لیگ اروپا فکر نکرده ایم.

هری مگوایر ۲۷ ساله در نهایت گفت:

بدون توجه به اینکه چه تیمی در گروه ما باشد ، انتظار داریم از گروه صعود کنیم. این یک رسم است و ما به عنوان یک گروه از بازیکنان کاملا انتظار داریم که از پس آنها برآییم و صعود کنیم. ما مشتاقانه منتظر بازی هستیم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم یک نمایش فوق العاده است.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سه =