خانه / هیچکدام / هری ردنپ: منچستر یونایتد نمیتواند قهرمان لیگ جزیره شود

هری ردنپ: منچستر یونایتد نمیتواند قهرمان لیگ جزیره شود

هری ردنپ سرمربی سابق تاتنهام پس از عدم موفقیت یونایتد در شکست دادن برنلی در اولدترافورد اعلام کرد این تیم شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر جزیره ندارد.

یونایتد فنز – ردنپ احساس میکند با توجه به فاصله ی ۸ امتیازی به وجود آمده میان منچستر یونایتد و تیم های صدر جدول مثل سیتی ، قهرمانی از دسترس شیاطین سرخ خارج شده است.

یونایتدی ها با این که ۳۷ شوت روانه ی دروازه ی برنلی کردند اما در باز کردن دروازه ی این تیم ناموفق بودن و در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. نتیجه ای که باعث شد یونایتد به رده ی هشتم جدول سقوط کند و با صدر جدول نیز ۸ امتیاز فاصله بگیرد. با وجود این که هنوز راه بسیاز زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ممکن است هر اتفاقی بیفتد اما ردنپ اعتقاد دارد که حتی اگر آنها ۳ امتیاز نیز با صدر فاصله داشتند باز هم شانسی برای قهرمانی نداشتند!

ردنپ پس از بازی یونایتد مقابل برنلی در مصاحبه با BT Sport گفت:

آنها نمیتوانند قهرمان شوند. آنها به اندازه ی کافی خوب نیستند. من امروز منچستر یونایتد را زیر نظر داشتم. من چند سال پیش دوست داشتم که با یک تیم به اینجا بیایم و مقابل همچین تیمی بازی کنم. به نظر من بازی امروز یونایتد مقابل برنلی تنها بخش کمی از پتانسیل لازم برای یک تیم برای قهرمانی در لیگ برتر را دارا بود.

درباره ی محمد سعید ثقفی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

یک کامنت

  1. از قیافش معلومه همه حرفاش درسته 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *