دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / بازیکنان / هررا و سانچز اینبار در یک تیم!

هررا و سانچز اینبار در یک تیم!

در بازی برگشت دو تیم منچستریونایتد و آرسنال در فصل جاری سانچز و هررا با هم درگیری شدید لفظی پیدا کردند که میتواند باعث این شود که هررا از حضور سانچز در منچستریونایتد خوشحال نباشد.

یونایتد فنز- بسیاری از هواداران و بازیکنان شیاطین سرخ از پیوستن سانچز به این تیم خوشحال خواهند شد ولی شاید یک نفر باشد که از پیوستن سانچز به این تیم خوشحال نشود. چند هفته قبل در بازی آرسنال و منچستریونایتد که با برتری شیاطین سرخ به پایان رسید بحث و جدلی بین سانچر و هررا به وجود آمد.

دو بازیکن صحبت هایی پس از این حادثه رد و بدل کردند و هر دو نیز به خاطر این موضوع از داور کارت زرد دریافت کردند. مشخص نیست که چه چیزی باعث ایجاد این درگیری شد اما به وضوح دیده شد که سانچز بسیار از دست هررا عصبانی بود. هنگامی که هررا برگشت و قصد دور شدن از صحنه را داشت سانچز اسم پشت پیراهن او را خواند و چیزی زیر زبان گفت. مردم در شبکه های اسپانیایی معتقدند که سانچز به اسپانیایی گفت:

تو دیگه کی هستی؟!

انتظار میرود این بازیکن شیلیایی ایت هفته به منچستریونایتد ملحق شود که باعث انتقال میخیتاریان به تیم مقابل خواهد شد. ونگر در کنفرانس خبری روز پنجشنبه تایید کرد که احتمال انجام این انتقال بسیار بالاست. سانچز و منچستریونایتد به توافقات شخصی دست یافته اند و او دستمزد هفتگی ۵۰۰ هزار پوندی دریافت خواهد کرد.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

آرسنال و چلسی به دنبال جذب شاو

مدافع چپ انگلیسی و جوان منچستریونایتد مورد توجه دو تیم بزرگ لندنی قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *