خانه / مصاحبه / هررا: من همیشه آماده بازی هستم

هررا: من همیشه آماده بازی هستم

آندر هررا بازیکن اسپانیایی از امادگی خود در هر شرایطی برای بازی کردن می گوید.

یونایتدفنز-آندر هررا ستاره ی اسپانیایی منچستر یونایتد که فصل پیش موفق به کسب جایزه ی سر مت بازبی که برای بهترین بازیکن سال باشگاه است در این فصل به نیمکت منچستر رفته و ذخیره ی نمانیا ماتیچ خرید جدید مورینیو شده است. او با اینکه سه بازی اول را روی نیمکت بود می گوید انگیزه اش کم نشده و همچنان اماده است این در حالی است هررا در بازی منچستریونایتد و استوک سیتی با تغییر تاکتیک مورینیو و بازی دادن به او کنار ماتیچ و پوگبا  قصد داشت میانه زمین را حفظ کند که هررا عملکرد جالبی از خود نمایش نگذاشت و اکنون می گوید همچنان به تلاش ادامه خواهد داد.

او این گونه شروع کرد:

من همیشه آماده بازی کردن هستم، همیشه این را گفته ام.من بازیکن تیم هستم و وقتی مربی به من احتیاج داشته باشد حاضرم. در فوتبال، هیچ سورپرایزی نیست.

این بازیکن اسپانیای ادامه داد و از هدف خود و تیم خود گفت:

ما آماده هستیم اما باید به حریفان خود احترام بگذاریم و به خاطر داشته باشیم از کجا آمده ایم،ما باشگاه بزرگی هستیم و شاید بزرگترین باشگاه در جهان، اما فصل گذشته در لیگ قهرمانان حضور نداشتیم و ما باید قدم به قدم جلو برویم.اولین هدف را در بازل داریم. در حال حاضر نمیتوانیم به بردن لیگ قهرمانان فکر کنیم، ما باید قدم به قدم پیش برویم.

 

هررای ۲۷ ساله درباره لیگ قهرمانان توضیح داد:

ما باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم.حتی بدون لیگ قهرمانان، ما باشگاهی با بیشترین هوادار در جهان هستیم،‌ با بیشترین اسپانسر در جهان، اما حضور در لیگ قهرمانان هدف ماست، به همین دلیل بازی مقابل آژاکس مهمترین بازی ما بود. مطمئنا مهمترین بازی در زندگی من بود.

در آخر هافبک منچستر گفت:

ما میخواهیم‌ برای هر قهرمانی مبارزه کنیم. فصل قبل ما ۳ از آنهارا صاحب شدیم که برای باشگاه بد نبود، اما برای لیگ برتر مبارزه نکردیم و در لیگ قهرمانان نبودیم، پس ما باید صبور باشیم و قدم به قدم جلو برویم.برگشتن به بازی خیلی فوق العاده است. همه بازی ها برای منچستر یونایتد و من بسیار فوق العاده است اما مسابقات لیگ قهرمانان جدای از لیگ برتر زیباترین مسابقه است.

 

درباره ی علی شکرانه

علی شکرانه
سلام خدمت همه دوستان علی شکرانه هستم ملقب به اسکای از 13 سالگی طرفدار منچسترم و بازیکن مورد علاقم خوان ماتا هست . Glory Glory Manchester United

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *