دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / مصاحبه / هررا: قهرمانی در لیگ قهرمانان یک افتخار بسیار بزرگ است

هررا: قهرمانی در لیگ قهرمانان یک افتخار بسیار بزرگ است

آندر هررا در فکر قهرمانی یونایتد در لیگ قهرمانان است

یونایتدفنز- آندر هررا این هافبک ۲۸ ساله و اسپانیایی تیم منچستریونایتد درباره قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا این چنین گفت:

من به سیتی فکر نمی کنم، فقط به فکر یونایتد هستم. قهرمانی در لیگ قهرمانان برای ما خارق العاده و شگفت انگیز خواهد بود.پس اگر گفته باشید که سیتی قهرمان لیگ خواهد شد و این بار یونایتد قهرمان لیگ قهرمانان خواهد شد، من آن سند را همین حالا امضاء خواهم کرد.مردم فراموش کرده اند که هنوز ممکن است ما در فصل جاری دو جام بزرگ کسب کنیم، جام حذفی و لیگ قهرمانان. ما هنوز در کورس قهرمانی هر دوی آن جامها هستیم. انجام چنین کاری ماجراجویانه خواهد بود.قهرمانی در لیگ قهرمانان یک افتخار بسیار بزرگ است و کسب این جام منحصر بفرد خواهد بود.ولی ما در حال حاضر فقط به فکر عبور از سد سویا هستیم چون کار آسانی نیست.آنها تیم سرسختی هستند و ما هنوز باید سخت تلاش کنیم تا صعود نماییم. ولی می دانیم که هنوز در فصل جاری چیزهای زیادی برای جنگیدن وجود دارند.من کلمه غیرممکن را دوست ندارم. برای من کلمه ای است که واقعا باور ندارم در فوتبال وجود داشته باشد چون هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.بله سیتی در جایگاه بسیار خوبی است و فقط یک معجزه می تواند برای ما فرصت قهرمانی ایجاد کند ولی ما دست بردار نخواهیم شد.

گفتنی است که این هافبک ۲۸ ساله اسپانیایی برای تیم منچستریونایتد ۳۰ بار به میدان رفته است که حاصل کار و زدن ۱ گل و دادن ۱ پاس گل بوده است

وی همچنین افزود:

رویای منچستریونایتد تیم برتر شدن و قهرمانی لیگ جزیره است، ولی برای انجام چنین کاری ما باید امتیازات بسیاری کسب کنیم. ناامید نمی شویم ولی رده دوم در دسترس است و تایید می کند که ما در لیگ قهرمانان حضور خواهیم داشت. پس باید به مسیر خود ادامه دهیم‌.چالش ما مشخص است. پیروزیهای متوالی کسب کنیم و به فینال جامها صعود کنیم. این ماموریت یونایتد در بازیهای پیش رو است.می خواهیم در بالاترین رده ممکن فصل را تمام کنیم ولی نباید فراموش کنیم که شاید پنج تیم برای کسب دومی می جنگند.ما به برهه مهمی از فصل رسیده ایم، برهه کلیدی، و تیم به تمرکز کامل در زمین نیاز دارد تا به اهداف خود برسد.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *