خانه / مصاحبه / هررا: دیوید استعداد مادرزادی خاصی دارد

هررا: دیوید استعداد مادرزادی خاصی دارد

هررا از دخئا میگوید

یونایتدفنز-آندر هررا این بازیکن  ساله خط هافبک منچستریونایتد از هموطن خود تمجید کرد و گفت:

دیوید استعداد خاصی دارد. او یک استعداد مادرزادی دارد.‌ بارها در تمرینات پیش آمده است که شوت زده ام و پیش خودم گفته ام “گللل”، آنگاه این دستهای گربه وار از راه می رسند و ان را دفع می کنند. سرم را تکان می دهم، لبخند می زنم و از نمایش او لذت میبرم.او مهارهایی در بازیهایی انجام داده که من از حرکت بازمانده ام و به خودم گفته ام،”این پسر چقدر خوب است؟”

هررا در ادامه گفت:

وقتی او مهاری انجام می دهد همه نام او را فریاد می زنند، تلویزیون شش بار صحنه اهسته ان را نشان می دهد، توییتها دیوانه وار می شوند، و او طوری از زمین بر می‌ خیزد که انگار آسانترین کار جهان را انجام داده است.پیش از بازیها کمی دیوانه می شوم. عصبی و هیجان زده می شوم، می لرزم، به تلاطم میفتم. دیوید ضربه ای به پشت من می زند و دست روی شانه ام می گذارد و می گوید،”نه آندر محکم باش، نگران نباش، اتفاق بدی نمیتونه بیفته. اگه شوت بزنن نمیتونن گل بزنن چون من توی دروازه هستم.‌”انگار هیچ اتفاقی رخ نداده است.

هررا در آخر افزود:

در نیمه نهایی جام حذفی ۲۰۱۶ مقابل اورتون، او پنالتی لوکاکو را مهار کرد و پس از بازی اینطور بود.”خب باشه اتفاق افتاد‌، فردا برنامت چیه؟”مانند دانش آموزی که تکلیف خود را انجام داده است و سراغ بعدی می رود. این عظمت است.

در آخر هم از دخئا پرسیده شد که آیا تو بهترین دروازه بان جهان هستی؟ که وی این چنین پاسخ داد:

 من خوب بازی می کنم، اعتماد بنفس دارم ولی باید این روند را حفظ کنم و جامها کسب کنم. این کاری است که بازیکنان کلاس جهانی انجام می دهند.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

گری نویل: کاش می شد مورینیو جای خود در اولدترافورد را به پوچتینو بدهد

بازیکن افسانه ای یونایتد بر این عقیده می باشد که دیدن سبک بازی شیاطین سرخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *