خانه / مصاحبه / هررا: دیوید استعداد مادرزادی خاصی دارد

هررا: دیوید استعداد مادرزادی خاصی دارد

هررا از دخئا میگوید

یونایتدفنز-آندر هررا این بازیکن  ساله خط هافبک منچستریونایتد از هموطن خود تمجید کرد و گفت:

دیوید استعداد خاصی دارد. او یک استعداد مادرزادی دارد.‌ بارها در تمرینات پیش آمده است که شوت زده ام و پیش خودم گفته ام “گللل”، آنگاه این دستهای گربه وار از راه می رسند و ان را دفع می کنند. سرم را تکان می دهم، لبخند می زنم و از نمایش او لذت میبرم.او مهارهایی در بازیهایی انجام داده که من از حرکت بازمانده ام و به خودم گفته ام،”این پسر چقدر خوب است؟”

هررا در ادامه گفت:

وقتی او مهاری انجام می دهد همه نام او را فریاد می زنند، تلویزیون شش بار صحنه اهسته ان را نشان می دهد، توییتها دیوانه وار می شوند، و او طوری از زمین بر می‌ خیزد که انگار آسانترین کار جهان را انجام داده است.پیش از بازیها کمی دیوانه می شوم. عصبی و هیجان زده می شوم، می لرزم، به تلاطم میفتم. دیوید ضربه ای به پشت من می زند و دست روی شانه ام می گذارد و می گوید،”نه آندر محکم باش، نگران نباش، اتفاق بدی نمیتونه بیفته. اگه شوت بزنن نمیتونن گل بزنن چون من توی دروازه هستم.‌”انگار هیچ اتفاقی رخ نداده است.

هررا در آخر افزود:

در نیمه نهایی جام حذفی ۲۰۱۶ مقابل اورتون، او پنالتی لوکاکو را مهار کرد و پس از بازی اینطور بود.”خب باشه اتفاق افتاد‌، فردا برنامت چیه؟”مانند دانش آموزی که تکلیف خود را انجام داده است و سراغ بعدی می رود. این عظمت است.

در آخر هم از دخئا پرسیده شد که آیا تو بهترین دروازه بان جهان هستی؟ که وی این چنین پاسخ داد:

 من خوب بازی می کنم، اعتماد بنفس دارم ولی باید این روند را حفظ کنم و جامها کسب کنم. این کاری است که بازیکنان کلاس جهانی انجام می دهند.

درباره ی محمد آقابراریان

محمد آقابراریان
محمد هستم 12 سالی هستش که طرفدار منچستریونایتد هستم ... یک دنیا و یک منچستر{ از نوع قرمزش :)) }...

جعبه "همچنین ببینید"

پوگبا: هر بار که به میدان می روم نهایت تلاش خود را می کنم

پوگبا از آخرین وضیعت خود میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *